محصولات دانلودی

«فراموشی» رضا ایرانمنش به پایان می‌رسد

با پایان یافتن تصویربرداری «فراموشی»، کار تدوین این فیلم تلویزیونی آغاز شد.به گزارش گروه دریافت خبر سرویس تلویزیون ایسنا، این فیلم از ۱۷ بهمن ماه ۱۳۸۵ به کارگردانی رضا ایرانمنش کلید خورد و تصویربرداری آن پس از ۲۳ جلسه در ۱۰ اسفند به پایان رسید.


فیلمنامه فراموشی که به صورت مشترک سیدسعید رحمانی و اعظم تندرو نوشته شده است داستان این فیلم روایت مردم کارخانه‌داری به نام بهرام خالصی است که از سوی کارمندانش مورد سوء قصد قرار می‌گیرد و کتک مفصلی می‌خورد. آن‌ها پس از کتک زدن او کیف، وسایل و همه اوراق شناسایی‌اش را هم به سرقت می‌برند، اما به هر حال ترتیب او به بیمارستان منتقل می‌شود و از مرگ نجات می‌یابد اما بعد از به هوش آمدن معلوم می‌شود دچار فراموشی شده و به طور موقت حافظه‌اش را از دست داده است.


برخی بازیگران این فیلم عبارتند از جلیل فرجاد، محمد مختاری، اسماعیل سلطانیان، سیما مطلبی، رضا بنفشه خواه، سیروس میمنت، یوسف برزین هستند.


فراموشی از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه تهران است که به زودی از این شبکه پخش می‌شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما