فرزاد حسنی از کوله پشتی رفت

با گذشت سه دوره از اجرای برنامه «کوله پشتی» توسط فرزاد حسنی،‌این مجری تلویزیون جای خود را به امیرحسین مدرس داد.


به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این اتفاق که شب گذشته در برنامه «کوله پشتی» شبکه سه سیما رخ داد، توسط مدرس غیرمترقبه خوانده شد؛ چرا که به گفته‌ی وی، خودش هم تا یک ساعت و نیم قبل از آغاز برنامه‌ی «کوله‌پشتی» نمی‌دانسته که قرار است جایگزین فرزاد حسنی شود.


امیرحسین مدرس هم‌چنین علت رفتن فرزاد حسنی از برنامه‌ی «کوله پشتی» را بیماری وی و توصیه پزشک به استراحت عنوان و ابراز امیدواری کرد: او به زودی از دام بیماری‌هایی که در اثر اجرای یک برنامه زنده متوجه‌اش شده است، رها شود.


به گزارش ایسنا، عدم حضور فرزاد حسنی در برنامه‌ی زنده‌ی «کوله ‌پشتی» در حالی شب گذشته اتفاق افتاد که وی ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه همین روز در کانال دو شبکه جهانی جام جم به اجرای برنامه‌ای زنده پرداخت.

فرزاد حسنی پس از اجرای دو برنامه از «کوله پشتی» که با حضور سردار رادان فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و با موضوع طرح امنیت ملی به روی آنتن رفت،‌ از سوی برخی مدیران شبکه سه سیما مورد توبیخ قرارگرفته بود. این خبر را فضل الله شریعت پناهی، مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما پس از پخش این دو برنامه اعلام کرد. او گفته بود: فرزاد حسنی خود نیز فهمید که پا روی خط قرمز گذاشته است. ضمن این که ما اعتراضاتی هم از سوی نیروی انتظامی داشتیم.


این مدیر تلویزیونی هم‌چنین اول مرداد ماه امسال اعلام کرده بود که رفتار فرزاد حسنی در برنامه‌های آتی کنترل خواهد شد. او خود هم متوجه جبهه‌گیری‌هایی که کرده شده است و ملایم‌تر برخورد خواهد کرد.


به گزارش ایسنا، مدیرگروه اجتماعی شبکه سه در حالی این جملات را عنوان کرده است که شب گفت‌وگوی فرزاد حسنی با سردار رادان،‌ مدیر شبکه سه سیما بیننده این برنامه بود و حتی دو بار نیز به سرعت درخواست فرزاد حسنی مبنی بر افزوده شدن ۱۰ دقیقه به مدت زمان برنامه را قبول کرده بود.


هم‌چنین شورای نظارت بر صداوسیما در اعتراضی شدید به اجرای این مجری، خواستار رسیدگی به نحوه‌ی برخورد او شده بود.