فرزاد حسنی پیشی مانکن شد!

فرزاد حسنی پیشی مانکن شد!

فرزاد حسنی که به تازگی بیشتر از حرفه اصلی اش یعنی مجری گری به بازیگری رو آورده و در چند فیلم و سریال به عنوان بازیگر حاضر شده، در قسمت دوم برنامه «شبکه خانگی عموپورنگ» که این روزها به بازار آمده هم به عنوان دوست عموپورنگ نقش ایفا کرده است.

هفت صبح: فرزاد حسنی که به تازگی بیشتر از حرفه اصلی اش یعنی مجری گری به بازیگری رو آورده و در چند فیلم و سریال به عنوان بازیگر حاضر شده، در قسمت دوم برنامه «شبکه خانگی عموپورنگ» که این روزها به بازار آمده هم به عنوان دوست عموپورنگ نقش ایفا کرده است.

او آنقدر با همراهی سه گربه عروسکی و آوازه خوان این مجموعه، فضای شادی ایجاد کرده که بازی اش حتی خود عموپورنگ و امیرمحمد را هم تحت الشعاع قرار داده. این مجری با سابقه که بعد از بازی در فیلم «در امتداد شهر» امسال با فیلم «آمین خواهیم گفت» به جشنواره فیلم فجر آمد، در سریال «مسیر انحرافی» بهرنگ توفیقی هم که یکی از گزینه های شبکه سه برای عید نوروز است، بازی کرده است.

حسنی این روزها علاوه بر بازی در «شبکه خانگی عموپورنگ»، خودش را برای اجرای مراسم تحویل سال نوی شبکه سه هم آماده می کند. او گویا قصد دارد بعد از محک زدن بازیگری، بار دیگر گریزی به دنیای اجرا در رسانه ملی داشته باشد.