فرزندان پیرمرد ۷۰ ساله بی‌گناه شناخته شدند

 با انجام تحقیقات جنایی برای مشخص شدن چگونگی سقوط پیرمرد ۷۰ ساله‌ از طبقه چهارم و مرگ وی، مشخص شد فرزندان این فرد بی‌گناه بوده و به این ترتیب پرونده مختومه اعلام شد. به گزارش فارس، ساعت ۲۴ شب ۳۰ آذر سال‌جاری مأموران مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از فوت مشکوک یک مرد ۷۰ ساله با خبر شدند.

مأموران با حضور در صحنه دریافتند فردی به نام مجید ۷۰ ساله از طبقه چهارم یک خانه در حوالی «دوشان تپه» به پایین سقوط کرده و قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرده است.

شاملو بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: با حضور در صحنه مشخص شد این فرد دارای تمول مالی بالایی بوده و پسران وی به عنوان اولین مظنونان فوت مشکوک وی شناخته شدند.

وی گفت: این پیرمرد بنا به اظهار همسایه‌ها توانایی راه رفتن نداشته و همین امر باعث شد تا سقوط و خودکشی این فرد امری غیرطبیعی جلوه کند و احتمال قتل وی قوت بگیرد.

شاملو افزود: همسر این فرد ۶۵ ساله بیمار بوده و چندی قبل به خانه سالمندان برده شده تا در آنجا از وی پرستاری شود.

بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران گفت: پسران این فرد بازداشت شدند تا تحقیقات در خصوص مجرم بودن یا نبودن آنها انجام شود.

بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات انجام شد و مشخص شد فرضیه به قتل رسیدن این فرد واقعیت نداشته و این فرد خودش خودکشی کرده است.