فرزند دیگو مارادونا: از والنسیا پیشنهاد دارم

دیگو مارادونای جوان به نشریه‌ی کالچو گفت که سران والنسیای اسپانیا برای امضای قرارداد با وی گفت و گو کرده‌اند.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مارادونای جوان که گذرنامه ی ایتالیایی نیز دارد، ویژگی هایی شبیه به پدرش دارد و در ۲۱ سالگی یکی از بهترین‌ها است.


چندی پیش اعلام شده بود که یکی از باشگاه‌های اسپانیایی با او مذاکره داشته است؛ روز گذشته مشخص شد که باشگاه ناشناس، والنسیا بوده است.


مارادونا گفت: «اکنون در سری C بازی می‌کنم؛ ولی، نمی‌خواهم روی پیشنهادهای رسیده فکر نکنم. به جز والنسیا تیم‌های دیگری نیز قصد جذب من را دارند؛اما مدیر برنامه‌هایم نام آنها را فاش نکرد، پس بهتر است خاموش بمانم و به آینده بنگرم.»


او بازی برابر ناپولی را یک رویا خواند و گفت: «چیزی حدود ۱۰ سال از زمانی که برای تیم جوانان ناپولی به میدان رفتم می‌گذرد. خیلی دوست دارم به تیم نخست این باشگاه راه پیدا کنم و در “سن‌پائولی” به میدان بروم.»


وی در مورد پدرش گفت: «او بازیکن بزرگی بوده است. یک اسطوره بوده است. ولی نمی‌توانم تا همیشه زیر سایه‌ی نام او باقی بمانم. به عنوان یک فرزند به خود می‌بالم که پسر مارادونای بزرگ باشم ولی به عنوان یک بازیکن شیوه‌ی خودم را دارم.»


مارادونای جوان ادامه داد: «در حال حاضر روی شرایط کنونیم تمرکز دارم. اگر به تیم دیگری نقل مکان کردم، سعی خواهم کرد شرایط را عوض کنم و رو به پیشرفت باشم وگرنه از بودن در اینجا احساس خوبی دارم.»