فرق تفریح مسلمانان ایرانی با مسمانان کانادا +تصاویر

جوانان مسلمان در ونکوور کانادا

 

جوانان مسلمان در تهران ایران

8 نظر برای "فرق تفریح مسلمانان ایرانی با مسمانان کانادا +تصاویر" ارسال شده
 1. eli گفت:

  مگه چیکار میکنن.همین خنده رو هم از جوونای ایرانی بگیرین تا عقده ای تر بشن.وقتی هیچ تفریحی هیچ آزادی برای جوونا فراهم نمیکنن انتظار دارن جوونا مطیع اسلام تحمیلیشون باشن که تا دختروپسر همدیگرو دیدن از سه کیلومتری هم رد بشن.

 2. s گفت:

  من واقعا نمیدونم چرا بعضیا نمیفهمن یا شایدم نمیخوان قبول کنن که هر چیزی رو نمیشه به مردم تحمیل کرد

 3. تاتا گفت:

  من بی حجابی مفرط رو دوست ندارم اما از بد حجابی ممانعت نمیکنم.

 4. مهتا گفت:

  هر چیزی که ممنوع باشه بشر به سمتش حریص می شه حجاب هم آزاد بشه بعد از مدتی همه می فهمن تو برهنگی و خودنمایی چیزی در نمی آد و به نظر من الان فکر و ذکر همه جونا خودنمایی و جلب توجه هستن ولی اگه آزادی باشه ذهن همه از این بند خلاص می شه و میرن به مسایل اساسی تر زندگی شون می رسن .وقتی همه مردم همه چی رو از طریق ماهواره و اینترنت می بینن محدود کردن جمعیت مونث یه کشور کاری بیهوده است .

  ************************
  نظر مدیر: ما تو همین سایت یه مطلبی نوشتیم و اثبات کردیم این که ایرانی ها نسبت به این چیزها زیاد توجه دارن اتفاقا چیز خیلی خوبیه. لطفا این صفحه رو با دقت بخونید:
  https://www.khabarineh.ir/index.php/setr/5558.html

 5. مریم گفت:

  اگه حجاب ازاد بشه همه جو گیر میشن خودشون یا به درخواست دوستاشون عریون میشن … در ضمن حجاب برای حفظ بنیان خانواده هم هست مثلا ما مسلمون شیعه ایم …

 6. ناشناس گفت:

  مگه یارانه ها موفق بوده ؟البته با ازادی حجاب موافقم مگه مالزی موفق نیست

 7. زهرا گفت:

  اگر حجاب در ایران آزاد بشه مطمئنا شرایط بهتر میشه . درسته مثل هدفمند کردن یارانه ها اولش سخته . ولی بعد از یک مدت کاملا عادی میشه مثل همه کشورهای اسلامی . و ضمن اینکه پس از مدتی عقده خیلی ها خالی میشه اون موقع میشه فهمید که هر کسی چطور آدمیه و آدم مسلمان واقعی و مسلمان نما از هم تشخیص داده میشن.

  نظر مدیر: یعنی الآن معلوم نیست کی چکاره اس؟!

نظرات بسته شده است.