محصولات دانلودی

فرهاد کاظمی: گفته بودم نمی‌توانم به ابومسلم بیایم

فرهاد کاظمی پس از شکست ۳ بر یک مقابل ذوب آهن ابتدا از مصاحبه کردن امتناع کرد و دلیل آن را تصمیم کمیته انضباطی دانست اما با اصرار خبرنگاران در مورد شرایط دیدار اظهار داشت: خوب بازی نکردیم و باید بگویم در دیدار مقابل ذوب آهن بازی افتضاحی را به نمایش گذاشتیم. اگر می‌توانستم در دقیقه ۱۰ مسابقه ۷ بازیکن تیمم را تعویض می‌کردم.
 وی ادامه داد: بازیکنان ذوب آهن تاکتیک‌های مختلفی را برابر ما پیاده کردند و آنها توانایی این را داشتند که در نیمه اول حتی ۵ گل دیگر را به ما بزنند.

 کاظمی با اشاره به اینکه من سرمربی ابومسلم نیستم تاکید کرد: من یک تماشاگرم و چطور باید از روی سکوها تیمم را هدایت کنم؟ در واقع من همان علامت سئوالی هستم که فردوسی پور در برنامه‌اش جلوی اسم من می‌گذارد.
 وی در مورد شرایط ابومسلم تصریح کرد: تیم ما پتانسیل این را دارد که در لیگ برتر باقی بماند اما متاسفانه شرایطی که بوجود آمده به نفع ابومسلم نیست.
 سرمربی ابومسلم در مورد شایعات پیوستن مظلومی به این تیم گفت: من همان یک ماه قبل هم گفتم نمی‌توانم به این تیم بیایم اما حالا خودم را یک ابومسلمی می‌دانم. البته تیم هم برای مظلومی است و من مشکلی از این بابت ندارم. امیدوارم هر کس جای من می‌آید در این تیم موفق باشد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 695
  • ۰۵ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما