فرهاد مجیدی: مشکل حل نشود به فیفا شکایت می‌کنم

فرهاد مجیدی گفت: باشگاه النصر یک طرفه قرارداد من را فسخ کرده است و اگر این مشکل حل نشود به فیفا شکایت خواهم کرد.


بازیکن ایرانی تیم النصر امارات که در چند سال اخیر یکی از موفق ترین بازیکنان ایرانی لیگ امارات بوده بعد از خبر فسخ قراردادش از طرف باشگاه النصر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در امارات درمورد فسخ قراردادش از طرف مسولان النصر گفت: مسوولان تیم النصر با توجه به مشکلاتی که درفصل قبل من با آنها و سرمربی قبلی تیم پیدا کردم و در میانه راه هم به تیم الاهلی پیوستم و با توجه به اتمام نرسیدن قرارداد من یک طرفه قرارداد من را فسخ کرده اند.


وی در مورد این که آیا این قطع همکاری با توافق طرفین بوده افزود: نه آنها هیچ توافقی با من نکرده اند و این کار یک طرفه انجام شده است.

مجیدی در مورد نظر خود در قطع همکاری با النصر ادامه داد: آنها هنوز قسمتی از مطالبات من را پرداخت نکرده اند و من منتظر وکیل خود هستم تا از ایران بیاید تا این مشکل را حل کنم، من قرارداد سفت و سختی از هر لحاظ با آنها دارم، اگر لازم باشد شکایت خود را ابتدا به فدراسیون فوتبال امارات و در صورت لزوم به فیفا خواهم برد و از حق و حقوق خود دفاع خواهم کرد.


وی در مورد پیشنهاد تیم‌های دیگر برای فصل جدید به ایسنا گفت: من فعلا تمام سعی و تلاشم این است که مشکل خود را با النصر حل کنم وبعد از آن در مورد پیشنهادات جدید فکر کنم.


مجیدی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به حضور علی فتح اله زاده به عنوان مدیر عامل استقلال احتمال بازگشتش به استقلال وجود دارد؟ افزود: بگذارید مشکل من با النصر حل شود، آن وقت هر احتمالی در فوتبال وجود خواهد داشت. من با خیال راحت باید تصمیم بگیرم.