فروشندگان آمپول های مرگ دستگیر شدند


images/20060220/talaei.jpg فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف ۲هزار آمپول تقلبی مخدر که مصرف کننده را با خطر مرگ روبه رو می کند ، خبر داد.
سردار مرتضی طلایی ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ روز گذشته با اعلام این خبر تصریح کرد: در ادامه تلاشهای صورت گرفته برای مبارزه با عوامل تهیه و توزیع موادمخدر ، ماموران اطلاع یافتند چند نفر در یک کارگاه در جنوب غرب تهران آمپول های روان گردان تهیه و توزیع می کنند آمپول هایی که به دلیل ناخالصی و مواد شیمیایی ، عوارض شدید جانبی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: به دنبال این گزارش ماموران این محل را شناسایی و در اقدامی ضربتی ، چند نفر از تهیه و توزیع کنندگان آمپول های خطرناک و مرگ آور را دستگیر کردند. در بازرسی از محل ۲هزار عدد از این آمپول ها کشف و ضبط شد. طلایی خاطرنشان کرد: تحقیق از متهمان دستگیر شده به صورت ویژه ادامه دارد. مرخصی از زندان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه درخصوص مرخصی برخی از مجرمان و سارقان حرفه ای در روزهای پایانی سال گفت : بررسی های آماری نشان می دهد برخی از سارقان و مجرمان از حسن نیت مسوولان قضایی سوئاستفاده کرده و پس از مرخصی از زندان ، بار دیگر اقدام به سرقت می کنند. وی افزود: با تهیه گزارش های مربوط به این افراد و ارائه آن به مسوولان ، هماهنگی های لازم انجام شده است تا از اعطای مرخصی به زندانیان خطرناک خودداری و تنها به زندانیانی مرخصی داده شود که به لحاظ مالی ، زندانی هستند.


پاکسازی نقاط آلوده


سردار طلایی در ادامه تاکید کرد: پس از رایزنی های صورت گرفته میان مسوولان ، طرح ارتقای امنیت عمومی از اول اسفند به صورت جدی در دستور کار ماموران قرار گرفته است و در نخستین گام ، ماموران اقدام به پاکسازی منطقه ناصرخسرو از وجود افراد شرور و فروشندگان دارو و موادمخدر کرده اند که در این ارتباط تعدادی از این افراد دستگیر شده اند و بزودی نتیجه تلاش ماموران به اطلاع مردم خواهد رسید.


تعطیل می کنیم


رئیس پلیس تهران بزرگ در ادامه با اشاره به چهارشنبه پایان سال و استفاده از مواد محترقه عنوان کرد: هر سال برخی از افراد سودجو با فروش مواد محترقه خطرناک ، مشکلات بسیار جدی و گاه غیرقابل جبران را برای خانواده ها فراهم می کنند که در این ارتباط پلیس طرح ویژه ای را در دستور کار خود دارد و در اولین اقدام با شناسایی مغازه هایی که مواد محترقه می فروشند ، صاحبان این اماکن دستگیر شده و پس از تعطیلی مغازه ، این افراد تا پایان تعطیلات با هماهنگی مقام قضایی در بازداشت خواهند بود. وی افزود: پلیس نه تنها مخالفتی با شادی مردم ندارد بلکه از آن استقبال می کند اما برخی قصد دارند با فروش مواد محترقه خطرناک ، شادی مردم را به یاس و ناامیدی تبدیل کنند که نیروی انتظامی اجازه این حرکت را به افراد سودجو نخواهد داد.