محصولات دانلودی

فروش آرم‌های جعلی طرح ترافیک

سرهنگ رهبریان، رئیس اداره ۱۳آگاهی تهران درباره این پرونده به «جام‌جم» گفت: چندی پیش گزارشی از سوی اداره بازرسی سازمان طرح ترافیک تهران در اختیار ماموران اداره ۱۳آگاهی تهران قرار گرفت مبنی بر این که مردی جوان با تردد در شهر و شناسایی متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک، با دریافت مبالغی گزاف، آرم‌های جعلی را به خریداران می‌فروشد. پس از این شکایت و تشکیل پرونده قضایی در شعبه دوم دادیاری دادسرای ۳۲ تهران، با هماهنگی قضایی جستجو برای یافتن این مرد جاعل آغاز و مشخص شد مردی به نام علی که یک متهم سابقه‌دار است، اقدام به جعل و فروش آرم طرح ترافیک به مردم می‌کند. با به دست آمدن این اطلاعات، پاتوق‌های احتمالی متهم زیر نظر گرفته شد تا عاقبت هفته گذشته مرد جاعل هنگامی که در بلوار دریا واقع در شمال غرب تهران، راننده‌ای را به دام انداخته و قصد معامله با وی را داشت، شناسایی و دستگیر شد. با انتقال این متهم به اداره ۱۳ آگاهی تهران، وی در بازجویی به ده‌ها فقره کلاهبرداری اعتراف کرد. اعتراف به تهیه و فروش آرم طرح ترافیک علی متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: از اوایل امسال با جعل آرم طرح ترافیک، آنها را به قیمت ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به مردم و بخصوص به راننده‌ها می‌فروختم، اوایل اردیبهشت امسال هم پس از دستگیری یکی از خریداران آرم طرح ترافیک جعلی، دستگیر شدم و با اعتراف دروغین در مراجع قضایی، از زندان آزاد شدم و دوباره به فروش آرم‌های جعلی طرح ترافیک روی آوردم. سرهنگ رهبریان ادامه داد: با ثبت اظهارات متهم، محل نگهداری اسناد و مدارک جعلی تهیه آرم طرح ترافیک در محله پونک و شهرک غرب تهران شناسایی و در بازرسی از این دو محل، کاغذ مخصوص جعل، دستگاه‌های جعل آرم طرح ترافیک و هولوگرام‌های جعلی طرح ترافیک کشف و ضبط شد. بنابر این گزارش، مرد جاعل با قرارقانونی از سوی بهینه، دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۲ تهران روانه زندان شد. تحقیقات از وی ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 931
  • ۰۹ آذر ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما