فروش اینترنتی بلیط‌های کنسرت شجریان در تهران

فروش اینترنتی کنسرت محمدرضا شجریان به‌همراه گروه شهناز از روز دوشنبه در حالی آغاز می‌شود که تاکنون اعلامی مبنی بر قیمت بلیط و جایگاه‌ها نشده است.


به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این کنسرت روزهای ۲۹ و۳۰ خرداد و اول و دوم تیرماه سال‌جاری در تالار بزرگ کشور کنسرت موسیقی ایرانی تدارک دیده شده است.طبق اعلام برگزارکنندگان، فروش بلیط از ظهر روز دوشنبه ششم خرداد ۱۳۸۷ آغاز و اقدام‌های لازم برای آن در دو بخش مقدمات خرید و خرید بلیط انجام خواهد شد.


امسال برخلاف سال گذشته برای این کنسرت بلیطی رزرو نمی‌شود و خرید بلیط، همزمان با انتخاب و پرداخت مبلغ آن به‌صورت قطعی اعلام شده است.


سیستم فروش اینترنتی کنسرت شجریان سال گذشته مشکلاتی را برای مخاطبان مشتاق ایجاد کرد و سرانجام بلیط‌ها در مراکز فروش فروخته شدند.


در کنسرت جاری شجریان با گروه شهناز، قطعه‌هایی از اشعار مولانا، حافظ و سعدی اجرا می‌شود؛ اما تاکنون اعلامی مبنی بر جزییات اجرای قطعه‌ها در کنسرت نشده است. این درحالی است که گفته می‌شود که همایون شجریان در این اجرا پدر را همراهی نخواهد کرد چراکه درگیر اجرای کنسرتی با گروه دستان است که مردادماه سال جاری در تالار بزرگ کشور به صحنه می‌آیند.بنا بر این گزارش، نوازندگان گروه شهناز متشکل از سینا جهان‌آبادی – کمانچه، شاهو عندلیبی – نی، حامد افشاری – قیچک باس، مهرداد ناصحی – قیچک آلتو، کاوه معتمدیان – کمانچه، رادمان توکلی – تار، رامین صفایی – سنتور، حمید قنبری – تنبک، حسین رضایی نیا – دف، محمدرضا ابراهیمی – عود، مژگان شجریان – سه‌تار و مصطفی عمیدی‌فرد – بم تار و رباب، هستند.


گفته می‌شود بخشی از درآمد حاصل از این برنامه به بازسازی آرامگاه شمس تبریزی در شهرستان خوی اختصاص خواهد یافت.


شجریان پاییز سال گذشته به شهرستان خوی سفر کرد، اما برای برگزاری کنسرت در این شهرستان و شهر تبریز با مسؤولان استان به توافق نرسید.