اطلاعیه مهم: فروش پستی گوشی موبایل در کشور ممنوع شد!

اطلاعیه مهم: فروش موبایل به صورت پستی در کشور ممنوع شد!! (خرید نقدی همچنان فعال است)

متأسفانه طبق اطلاعیه جدید شرکت پست، فروش گوشی موبایل به صورت پستی (پرداخت در محل) از ۸ اسفند تا اطلاع ثانوی در کل کشور ممنوع اعلام شده است!

فروشندگان ماهواره‌ای بالآخره کار خود را کردند و آنقدر با دروغ و فریب مشتریان و جا زدن گوشی‌های ارزان و بی‌کیفیت به جای گوشی‌های میلیونی، بازار فروش اینترنتی موبایل را دچار بی‌اعتمادی کردند که شرکت پست در اقدامی قابل تأمل و غیرمنطقی، فروش موبایل در کشور را به صورت اینترنتی ممنوع کرد! (ماهواره‌ای ها محصولات خود را با استفاده از شرکت‌های واسطه پستی ارسال می‌کردند بنابراین جزئی از فروش اینترنتی محسوب می‌شدند. ما قبلاً نیز بارها مثلا در اینجا درباره فعالیت‌های ضربه زننده فروشندگان ماهواره‌ای تذکر داده بودیم.)

این یک اتفاق عمومی برای کلیه فروشگاه‌های اینترنتی کشور است و اختصاص به فروشگاه ارزان موبایل ندارد. بنابراین از ۸ اسفند ۹۴ ما قادر به ارائه سرویس پستی (پرداخت به مأمور پست) نیستیم؛ اما فروش اینترنتی ما همچنان ادامه خواهد داشت. البته تنها به صورت نقدی (پرداخت آنلاین قبل از ارسال محصول) می‌توانیم سفارشات را ارسال کنیم. به این معنی که مشتری وجه سفارش را به صورت آنلاین (با کلیک بر روی گزینه «خرید نقدی») می‌پردازد و سپس ما سفارش را ارسال خواهیم کرد.

بنابراین شما -چه در سایت ارزان موبایل و در چه در سایر سایت‌ها – دیگر نمی‌توانید گوشی موبایل را به صورت پرداخت در محل دریافت کنید و صرفاً می‌بایست هزینه آن را قبل از ارسال واریز نمایید. در صورتی که شرکت پست از این قانون جدید غیرمنطقی -که تر و خشک را با هم سوزانده است- برگردد؛ ما هم امکان خواهیم یافت که سرویس پستی را فعال کنیم؛ در غیر این‌صورت تا اطلاع ثانوی فروش تنها به صورت نقدی (پرداخت آنلاین) امکان پذیر خواهد بود.

مشاهده بخشنامه سراسری شرکت پست:

https://khabarineh.ir/wp-content/uploads/2020/09/post-1.jpg

https://khabarineh.ir/wp-content/uploads/2020/09/post-2.jpg

فروشگاه اینترنتی ارزان موبایل با سابقه ۳ و نیم ساله در زمینه فروش گوشی موبایل و تبلت همواره سعی در ارسال سریع و به موقع سفارشات داشته اشت. بنابراین جای نگرانی برای مشتریان گرامی در امر خرید نقدی محصولات وجود نخواهد داشت. ما قبلاً این مسئله را به صورت گرافیکی (عکس زیر) توضیح داده بودیم: