پای گوشی اصل به ارزان موبایل باز شد!

همان طور که قول داده بودیم، بعد از ۳ سال روند ثابت فروش گوشی های طرح، تصمیم گرفتیم ارزان موبایل را با محصولات متنوع‌تر، ارائه کنیم؛ از جمله گوشی های اصل.

از چند روز گذشته این رویه آغاز شده و چند مدل گوشی موبایل اورجینال از جمله (گلکسی اس۵، گلکسی اس۴، گلکسی اس۳، گلکسی گرند۲، نوکیا ۱۱۰۰ و…) به فروشگاه اضافه شد.

این گوشی‌ها دیگر شبیه گوشی‌های اصل نیستند؛ بلکه همان گوشی‌هایی هستند که در شرکت‌های مربوطه عرضه شده و به تولید رسیده‌اند. به عنوان مثال گلکسی اس ۵، دقیقاً گوشی ساخت شرکت سامسونگ است و آیفون ۵ اس کاملاً از اپل بیرون آمده است.

بنابراین از این به بعد در خرید دقت کنید گوشی هایی که عبارت «طرح اصل» در عنوان و توضیحات آن‌ها درج نشده، به این معنی است که گوشی اصل و اورجینال می‌باشد.

مسئله بعد در مورد گارانتی این گوشی ها است. ممکن است ارزان موبایل نیز گوشی های اصل را با کارت ضمانت به فروش برساند ولی فعلاً تصمیم بر این شده که گوشی‌ها را بدون گارانتی ارائه کنیم. این اقدام با عنوان سایت (ارزان موبایل) تطابق بیشتری دارد. به عنوان مثال تفاوت قیمت گلکسی اس ۵ با گارانتی و بدون گارانتی چیزی در حدود ۲۰۰ هزار تومان است! مشتری اگر بخواهد این گوشی را با گارانتی خریداری کند می‌تواند از سایت‌های دیگر این کار را بکند، چیزی که امکان آن کمتر پیش می‌آید خرید این گوشی با امکان ۲۰۰ هزار تومان ارزان‌تر است که این امکان در ارزان موبایل فراهم شده است.

البته ما این گوشی‌ها را با یک هفته مهلت تست ارائه می‌کنیم و در این مدت در صورتی که گوشی دچار اشکال یا خرابی شود با یک گوشی سالم آن را برای شما تعویض خواهیم کرد.