محصولات دانلودی

فریادهای زن جوان ۳ شرور آدم ربا را به دام انداخت

جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۳۸۵ ۲۲:۴۸
۳ سرنشین یک خودروی پیکان که قصد ربودن یک زن جوان را داشتند ، با فریادهای این زن و حضور بموقع مردم ، دستگیر و تحویل پلیس شدند.
به گزارش جام جم ، روز پنجشنبه گذشته عابران در خیابان پیروزی تهران با شنیدن فریادهای کمک خواهی یک زن جوان در حاشیه خیابان که از سوی ۳ جوان شرور مورد حمله قرار گرفته بود و آنها سعی می کردند به زور او را سوار خودرویشان کنند ، به یاری او شتافتند و با سدکردن راه فرار شرورهای آدم ربا ، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

دستگیری متهمان

با عزیمت ماموران انتظامی به محل و دستگیری ۳ جوان شرور و راننده خودرو ، پرونده ای در این ارتباط تشکیل و به دادسرای جنایی تهران ارسال شد.با تحقیق از متهمان در دادسرای جنایی ، ابتدا زن جوان به عنوان شاکی پرونده گفت : وقتی در انتظار وسیله نقلیه بودم تا به محل سکونت خود بروم ، یک خودروی پیکان مقابلم توقف کرد و زمانی که متوجه سرنشینان جوان آن شدم ، از سوار شدن به خودرو منصرف شدم که ۳ سرنشین خودرو پس از انصراف من ، به سویم حمله ور شده و به زور می خواستند مرا سوار خودرو کنند که با فریاد ، از مردم درخواست کمک کردم.
به دنبال این شکایت ، راننده خودرو نیز عنوان کرد: به صورت دربستی از سوی ۳ متهم خودروی او کرایه شده بود و او هیچ نقشی در آدم ربایی نداشته است.
بنابراین گزارش ، با تحقیق از ۳ متهم دستگیر شده ، دادیار پیرگزی در شعبه سوم دادیاری دادسرای جنایی قرار قانونی را در ارتباط با هر سه متهم صادر کرد و پرونده برای تحقیقات و بررسی سوابق متهمان به پلیس آگاهی ارجاع شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 22
  • ۲۷ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد قتل زن باردار در لندن ۱۹ فروردین ۸۶