محصولات دانلودی

فلاح: به مرحله ای رسیده ایم که می توانیم ترفند تحریم آمریکا و متحدانش را خنثی کنیم

معاون بازرگانى و اموراقتصادى سازمان صنایع هوایى وزارت دفاع ایران ، تحریم هاى امریکا و متحدانش را ضد ایران ناکارامد دانست.

به گزارش سرویس سیاسی آریا، عباس فلاح معاون بازرگانى و امور اقتصادى سازمان صنایع هوایى وزارت دفاع ایران تاکید کرد ایران با وجود اعمال نزدیک به سه دهه تحریم هاى سخت همچنان پویا و بالنده درتعالى و پیشرفت حرکت مى کند وبه مرحله اى رسیده است که مى تواند به همت متخصصان خود، ترفند تحریم را خنثى و درمقابل تهدیدات از حریم هوایى کشور دفاع کند.


فلاح در همین حال از برگزارى نمایشگاه بین المللى هوایى خلیج فارس در آینده نزدیک خبر داد و گفت:‌الگوهاى جدید هواپیماهاى /ایران ۱۴۰ / ، انواع بالگردهاى بدون سرنشین وقطعات و تجهیزاتى که در صنایع تابعه سازمان صنایع هوایى نیروهاى مسلح ایران طراحى ، تولید و تعمیر اساسى مى شود در این نمایشگاه عرضه مى شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 17
  • ۰۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما