محصولات دانلودی

فواید بغل کردن در رابطه جنسی و زناشویی

بغل کردن،رابطه جنسی
رابطه جنسی و زناشویی یکی از ارکان ‌های مهم هر زندگی مشترک است. بهتر است بدانید که بغل کردن فواید بسیاری برای زندگی زناشویی و رابطه جنسی تان دارد.فواید بغل کردن در رابطه جنسی و زناشوییبسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کا فی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که شوربختانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران ‌های خانوادگی می‌ گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می‌ باشد . سیمرغ با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با ارج به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است

بغل کردن مطمئناً احساس خیلی خوبی به شما می‌ بخشد و شواهد نشان می‌ دهد تاثیرات بسیار خوبی هم بر سلامتی ما دارد. در تحقیقی که در دانشگاه کارولینای شمالی انجام گرفت ، محققان دریافتند که بغل کردن هورمون “اکسیتوسین” را افزایش داده و خطر ابتلا به بیماری ‌های قلبی را کاهش می‌ دهد. بغل کردن در روابط زناشویی فوایدی دارد که شایدً هیچوقت فکرش را هم نمی کردید.

* احساس خوبی به شما می‌ دهد.

* حس تنهایی را از بین می‌ برد. بر ترس غلبه می‌ کند.

* دریچه احساساتتان را باز می‌ کند. اعتماد به نفس را بالا می‌ برد.

* حس نوع دوستی شما را تقویت می‌ کند.

* روند پیر شدن را کندتر می‌ کند. اشتها را فرو می‌ نشاند.

* استرس و فشارهای عصبی را کاهش می‌ دهد.

* با بیخوابی مبارزه می‌ کند. عضلات بازوها و شانه ‌ها را شکل می‌ دهد.

* اگر قدتان کوتاه باشد ، یک نوع تمرین کششی به حساب می‌ آید.

* یک جایگزین عالی برای بی بند و باری است.

* یک جایگزین سالم و مطمئن برای مصرف الکل و دخانیات است.

* وجود فیزیکی شما را تایید می‌ کند.

* دموکراتیک است (هر کس حق در آغوش کشیده شدن دارد).


فواید بیش‌تر بغل کردن

روزهای شاد را شادتر می‌ کند. ۴ بوس در روز ، سه بار رابطه جنسی در هفته ؛ کلید زندگی مشترک بادوام اختلاف سنی دو سال. ۴ بوس در روز و ۳ بار رابطه جنسی در هفته ، راز یک زندگی مشترک طولانی به شمار می‌‌روند. همچنین در آغوش گرفتن هر ۲۴ ساعت ، گفتن « دوستت دارم » حداقل یک بار در روز و لذت بردن از وعده‌‌های غذایی رومانتیک دو بار در ماه می‌‌تواند کمک‌ ساز باشد. همچنین اولین بچه را بهتر است دو سال و دو ماه بعد از زناشویی به دنیا آید. زوج‌‌ها باید حتی وقتی دور از هم و سر کار هستند ، حداقل سه بار حال یکدیگر را از راه تلفن ، ایمیل و پیام کوتاه جویا شوند.

منبع : پایگاه تنظیم خانواده

مطلب بالا در حوزه خانواده و زناشویی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ June 2016 | 2:45 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما