فیلم تلویزیونی «دماغ» در شبکه یک …!

damagh.jpgفیلم تلویزیونی «دماغ» به کارگردانی «فرزاد مؤتمن» در شبکه یک سیما ساخته می‌شود.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، این فیلم تلویزیونی به مسئله جراحی زیبابی بینی و شیوع این امر در جامعه امروز ایران می‌پردازد و سعی دارد در قالب یک اثر داستانی مخاطبان را با واقعیت مالی پیرامون این مسئله آشنا سازد. 


بنابر این گزارش، «دماغ» را «فرزاد مؤتمن» براساس فیلمنامه‌ای از «طاهره ولی‌پور» کارگردانی می‌کند و داستان این فیلم درباره زیبایی چهره و نقش آن در اعتماد به نفس افراد است و لایه‌های مختلف این مسئله را در طبقات جامعه بررسی می‌کند.
«دماغ» را «ابراهیم زاهدی‌فر» برای گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه می‌کند و بازیگرانی چون سهیلا گلستانی، ژاله صامتی، طناز طباطبائی، رضا خندان، نسیم صداقت‌زاده، محمد مجدزاده، اکبر وارث، بیژن پیش‌داوری به همراه بازیگر خردسال محمدجواد جعفرپور در آن به ایفای نقش می‌پردازند.
تله‌فیلم «دماغ» از ۲۰روز قبل در تهران جلوی دوربین «مرتضی پورصمدی» رفته و هم اکنون پنجاه درصد از کار تصویربرداری آن به اتمام رسیده است.
طراحی صحنه و لباس این تله‌فیلم بر عهده «پیام حسین سوری» است و «شیوا خجسته» طراحی چهره بازیگران را انجام داده است.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط علیرضا محمودزاده به عنوان برنامه‌ریز و دستیار کارگردانی، تصویربرداری این تله‌فیلم تا دو هفته دیگر به پایان می‌رسد و پس از آن بابک رضاخانی کار تدوین و صداگذاری آن را آغاز خواهد کرد.
تله‌فیلم «دماغ» نخستین اثر نمایشی است که درباره موضوع زیبایی بینی در سیما ساخته می‌شود.