محصولات دانلودی

فیل هاى مست سه هندى را کشتند

 حمله فیلهاى مست در دهکده اى در هند به مرگ سه نفر منجر شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از خبرگزارى “فرانسه” ، در پى حمله گله اى از فیل هاى مست به دهکده اى در آسام هند سه نفر از جمله یک پسر چهار ساله کشته و تعدادى مجروح شدند.


براساس این گزارش، فیل هاى گرسنه براى یافتن غذا به دهکده هاى هند حمله ور مى شوند و خسارات و تلفات زیادى به بارمى اورند.جالب است بدانید آنها به نوعى آب جو یا ماده اولیه اى که از آن آب جو درست مى کنند علاقه دارند و با خوردن آن مست شده و هیجاناتشان بیشتر مى شود.به این ترتیب در حالت مستى نسبت به عکس هاى العمل هاى مردم منطقه خشمگین شده و به آنها حمله مى کنند.گفتنى است، طى پنج ساله گذشته ۳۳۹ هندى از ساکنان آسام براثر حمله فیل ها کشته شدند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 19
  • ۲۸ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما