فیگو: تیم ملی فوتبال ایران را خوب نمی شناسم

فیگو: تیم ملی فوتبال ایران را خوب نمی شناسم


خبرگزاری فارس: بازیکن تیم ملی فوتبال پرتغال و تیم اینتر میلان ایتالیا گفت: تاکنون هیچ بازی مقابل تیم ملی ایران نداشته ام، به همین دلیل حریف جام جهانی خود را خوب نمی شناسم؛ اما تا آغاز جام جهانی آنقدر فرصت داریم تا بتوانیم از این تیم کسب اطلاع کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، لوئیس فیگو در گفت و گویی اظهار داشت: تاکنون مقابل ایران بازی انجام نداده‌ام. به همین دلیل قادر به پیشگویی در مورد نتیجه دیدار با این حریف آسیایی در جام جهانی نیستم.
وی اظهار داشت: در مورد ایران نمی توانم هیچ چیزی بگویم. این تیم برای من حکم برگه ای غیرقابل توصیف را دارد چرا که تا به حال مقابل این حریف قرار نگرفته ام. البته مقابل تیم های هم منطقه با ایران نیز به ندرت بازی کرده ام.
براساس گزارش سایت فوتبال ایران، ستاره تیم ملی پرتغال افزود: تاکنون سابقه چندین بازی مقابل مکزیک را داشته ام. معتقدم بازیکنان بازیکنان تکنیکی زیادی در اختیار دارد؛ بازیکنانی که در سال‌های گذشته در تورنمنت های بسیاری تکنیک خود را به نمایش گذاشته‌اند.
وی تصریح کرد: معتقدم مکزیک نه فقط یکی از نامزدهای صعود از این گروه است؛ بلکه یکی از تیم های مطرح جام جهانی است.
فیگو در مورد آنگولا گفت: این تیم دیگر حریف ما است. این تیم بازیکنانی دارد که در لیگ پرتغال پول در می آورند. از آنجایی که آنگولا زمانی ازجمله مستعمرات پرتغال بوده، از هواداران بیشتری نزد ما برخوردار است.
وی اضافه کرد: از آنجایی که تمامی تیم های قاره افریقا از فیزیک بدنی قوی برخوردار هستند، بایستی به این حریف توجه ویژه ای کرد.