قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان گفت: تمرکز اصلی تیم ما بر روی جام حذفی است.قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان گفت: تمرکز اصلی تیم ما بر روی جام حذفی است.

تابش اظهار کرد: شرایط جدول لیگ برتر به گونه‌ای است که شاید قهرمانی در آن برای سپاهان کمی دور از ذهن باشد، البته باید در پایان فصل جایگاهی قابل قبول را به دست آوریم اما، تمرکز تیم ما از این پس بر روی جام حذفی است، قهرمانی در جام حذفی نیز کار آسانی نیست و باید برای موفقیت در این رقابت‌ها برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به بازگشت تاوارس به تمرینات تیم سپاهان تصریح کرد:


از ابتدا نیز قرار بود این مربی بازگردد و صحبت‌هایی که در مورد جذب گونش یا سایر مربیان خارجی مطرح شد، صحت نداشت، وی روز شنبه به باشگاه آمد واز امروز کار خود را آغاز می‌کند، در هر صورت تیم ما در سه هفته‌ی اخیر نتایج خوبی نگرفته است و با آمدن تاوارس در این هفته تمرینات فشرده‌ای برگزار می‌شود تا در ادامه‌ی لیگ موفق باشیم.

تابش در مورد حضور مجید بصیرت در کادر فنی نیز تصریح کرد: پیش از این نیز قرار بود یک نفر به کادر فنی اضافه شود، بنابراین پس از بازگشت تاوارس نیز بصیرت در کادر فنی می‌ماند.

تابش در ادامه با اشاره به شرایط روحی سرمربی برزیلی این تیم خاطر نشان کرد: فوت فرزند خوانده تاوارس برای وی بسیار دشوار بود اما، وی چندان افسرده نیست و برای کار آماده شده، در هر صورت مسایل عاطفی در میان خارجی‌ها با ما متفاوت است و تاوارس با پشت سر گذاشتن تالمات روحی، برای ادامه‌ی فعالیت به ایران آمده است.