باز هم انتخاب قاب سخت و محکم iFace برای گوشی موبایل!

خرید کاور و گارد iface آی‌فیس مناسب انواع موبایل

خبرینه: کاربرد Screen Saver در ویندوز را می‌دانید؟! اشتباه نکنید! منظور از کاربرد، نمایش انیمیشن‌ها و عناصر متحرکی نیست که به عنوان اسکرین سیور روی صفحه نمایش کامپیوتر یا لپ‌تاپ ظاهر می‌شوند. این نمایش و ظاهر کار است؛ پشت این ظاهر زیبا، یک کاربرد اولیه وجود داشت که کاملاً از ذهن‌ها پاک شده است!

مانیتورهای اولیه زمانی که مدت طولانی به صورت ثابت، متون و عکس‌هایی را نشان می‌دادند؛ این خطر برای آن‌ها بود که دچار سوختن پیکسل‌ها شوند و بخش‌هایی از صفحه‌ی مانیتور سیاه شود و دیگر چیزی نمایش ندهد. برای جلوگیری از صدمه زدن به مانیتورها، اسکرین سیورها ایجاد شدند تا هر چند دقیقه یک‌بار، تصاویر متحرکی را نشان دهند. بعدها مانیتورها پیشرفته‌تر شدند و دیگر این خطر برای آن‌ها وجود نداشت؛ ولی اسکرین سیورها به عنوان یک نمایش سرگرم کننده در کامپیوترها باقی ماندند.

خب این چه ربطی به قاب گوشی موبایل دارد؟! می‌دانیم روز به روز بر ظرافت، باریکی و زیبایی گوشی‌های موبایل افزوده می‌شود و هر چه جلوتر می‌رویم با گوشی‌هایی مواجه می‌شویم که ظریف‌تر و شکننده‌تر از قبل ساخته می‌شوند. طبیعی است برای پولی که پرداخته‌ایم ارزش قائل باشیم و گوشی موبایل خریداری شده را با قاب و محافظی بپوشانیم تا صدمه نبیند.

همان‌طور که کاربرد Screen Saver در کامپیوتر از ذهن‌ها محو شد، ظاهراً در حال تجربه‌ی این اتفاق در مورد قاب گوشی موبایل هستیم! یعنی کم کم فراموش می‌کنیم که قرار بود محافظ گوشی موبایل، بتواند در برابر ضربه خوردن و آسیب‌های احتمالی از گوشی ما مراقبت کند. حالا فقط به دنبال کیف و قاب‌هایی هستیم که صرفاً ظاهر زیبایی داشته باشند!!

اکثر افراد برای محافظت از گوشی، بر روی صفحه نمایش آن، برچسب شیشه‌ای یا گلس می‌زنند؛ اما چیزی که در اصل از گوشی در مقابل ضربه محافظت می‌کند، کیف یا قاب یا گارد یا کاور است. اگر سری به موبایل فروشی‌ها بزنید متوجه می‌شوید که چقدر تنوع طرح در قاب گوشی زیاد شده؛ به نحوی که انتخاب را برای خریدار سخت می‌کند.

انتخاب قاب سخت و محکم iface برای انواع گوشی موبایل

اما این همه قاب و کاور، با تمام رنگبندی و طرح‌های زیبایی که در آن‌ها به کار رفته، از کاربرد اولیه و هدف اصلی‌شان دور مانده‌اند. یعنی آن‌طور که باید مقاوم و محکم نیستند و صرفاً پوششی رنگی و جذاب برای گوشی موبایل محسوب می‌شوند. همین چند سال پیش قاب هایی با برند iFace در تمام فروشگاه‌های موبایل در دسترس بود و از نظر مقاومت کاملاً راضی کننده بودند و بسیاری از اوقات حتی در مواقع افتادن گوشی هم به خوبی از آن محافظت می‌کردند. اتفاقاً با طرح‌های ساده و اسپرتی که داشتند مشتری پسند هم بودند؛ اما امروز در پیشخوان فروشگاه‌های موبایلی، بیش‌تر قاب و کاورهای معمولی ولی خوش آب و رنگ به چشم می‌خورند تا قاب‌های سخت و محکمی از قبیل آی‌فیس و…

در کنار پیشنهادهای زرق و برق‌داری که پیش روی شما قرار دارد، می‌توانید به تهیه این‌گونه کاور و قاب‌های محکم هم فکر کنید. شاید محافظت از گوشی را به خرید یک قاب ضعیف زیبا ترجیح بدهید! فراموش نکنید بسیاری از اوقات زیبایی واقعی در سادگی است!

برای تهیه راحت‌تر قاب iFace برای گوشی موبایل، می‌توان از فروشگاه‌های اینترنتی خرید را انجام داد؛ خصوصاً فروشگاه‌های اینترنتی معتبر.


به عنوان نمونه برای خرید قاب‌های آی‌فیس iFace از یک فروشگاه اینترنتی معتبر روی اینجا کلیک کنید.


برچسب‌های مهم: خرید قاب آی فیس برای موبایل، فروش اینترنتی iface برای انواع گوشی، خرید آنلاین قاب سخت و محکم آی‌فیس، قاب iFace مناسب تمام گوشی‌ها، معرفی فروشگاه اینترنتی برای خرید قاب گوشی، راهنمای خرید قاب و محافظ گوشی، خرید پستی کاور آی فیس، کاور iface برای گوشی های سامسونگ و اپل، خرید قاب آی‌فیس گوشی گلکسی، فروش ویژه کاور آی‌فیس گوشی آیفون، محافظ و کاور سخت، سفارش اینترنتی گارد محکم برای گوشی