محصولات دانلودی

قاتلان عتیقه فروش تهران دستگیر شدند+ تصویر

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، ۲۷ آبان ماه امسال در خیابان شریعتی – بلوار صبا، وقوع یک فقره فوت مشکوک از طریق بیمارستان شهدای تجریش به کلانتری ۱۰۱ اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه از همراهان متوفی بنام «سعید» (۴۵ ساله) – که بر اثر شدت جراحات ناشی از اصابت جسم تیز فوت کرده بود – مشخص شد که متوفی بهمراه دو نفر از دوستانش قصد خرید دهها عدد سکه طلای عتیقه را داشته است اما فروشندگان سکه ‌های عتیقه طی یک درگیری اقدام به ارتکاب جنایت کرده و با سرقت مبلغ ۱۵ میلیون تومان وجه نقد همراه مقتول از محل متواری شدند

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات دوست مقتول

یکی از دوستان مقتول بنام «ناصر» (۲۸ ساله) که در زمان ارتکاب جنایت، بیرون از ساختمان حضور داشت به کارآگاهان بیان کرد: «سعید» بهمراه «صادق» (۳۴ ساله) وارد ساختمان شد و من در بیرون از ساختمان مراقب اوضاع بودم؛ پس از مدتی، با شنیدن صدای درگیری وارد ساختمان شدم که با پیکر خونین «سعید» و «صادق» روبرو شدم؛ بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و سعید و صادق را به بیمارستان منتقل کردیم که شوربختانه سعید فوت کرد و صادق نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

مهمانی خونین

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتول از طریق کارگر سابق خود بنام «اکبر» با فروشندگان سکه ‌های عتیقه آشنا و در ادامه برای خرید به تهران مراجعه کرده که در روز جنایت، اکبر نیز بهمراه فروشندگان سکه ‌های عتیقه حضور داشته و هم‌زمان با وقوع جنایت بهمراه آن‌ها متواری شده است.

با توجه به وقوع جنایت در یک ساختمان در حال بازسازی، تحقیقات از مالک ساختمان نیز انجام و مشخص شد که سرایدار ساختمان نیز هم‌زمان با وقوع جنایت متواری شده است.

وقوع جنایت دوم

۳۰ دی ماه وقوع یک فقره قتل عمـد در خیابان پاسداران به کلانتری ۱۰۲ اعلام شد که با حضور مأموران کلانتری در محل وقوع جنایت واقع در طبقه سوم یک ساختمان در حال ساخت مشخص شد که فردی ۴۲ ساله به نام «داوود» به همراه یکی از بستگان خود بنام «محسن» (۴۰ ساله) قصد خرید سکه ‌های طلای قدیمی را داشته است که در درگیری با فروشندگان سکه ‌های طلا، هر دو نفر آن‌ها مجروح و داوود به علت شدت ضربات وارد فوت کرده و فروشندگان سکه ‌های طلا نیز با سرقت مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان پول نقد همراه مقتول از محل متواری شدند.

جنایت با انگیزه سرقت

با توجه به اهمیت موضوع در دو پرونده، تیم ویژه ای از کارآگاهان در اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات پلیسی گسترده ای را برای شناسایی متهمان آغاز کردند.

تحقیقات پلیسی حکایت از آن داشت که عاملان جنایت، طعمه ‌های خود را با جلب اعتماد جهت خرید سکه ‌های قدیمی طلا به ساختمان ‌های نیمه کاره کشانده و در یک نقشه از قبل طراحی شده، با ضربات سلاح سرد آن‌ها را به قتل رسانده و پس از سرقت وجوه نقد این افراد از محل متواری شدند.

دستگیری متهمان

با انجام اقدامات گسترده پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهمین قصد دارند به شیوه ای مشابه، ۹ اسفندماه در قالب فروش سکه ‌های طلای قدیمی اقدام به ارتکاب جنایت و سرقت کنند بلافاصله محل حضور متهمان در پارک گل نبی واقع در خیابان شریعتی شناسایی، کارآگاهان این محل را در قالب چند اکیپ تحت مراقبت ‌های پلیسی قرار دادند.

قاتلان عتیقه فروش تهران دستگیر شدند+ تصویر

با شناسایی دقیق متهمان در داخل پارک گل نبی و در حالیکه تعدادی از آن‌ها سوار بر موتورسیکلت در محل حضور داشتند تا بلافاصله پس از ارتکاب جنایت و سرقت توسط همدستان خود از محل متواری شوند، عملیات دستگیری هم‌زمان متهمان آغاز شد.

متهمان با اطلاع از حضور کارآگاهان، قصد متواری شدن از محل را داشتند که کارآگاهان اداره دهم با رعایت قانون بکارگیری سلاح و دادن دستور ایست اقدام به شلیک چندین تیر هوایی کرده و تعدادی از متهمان در همان مرحله اولیه عملیات دستگیر شدند.

یکی از متهمان – مسلح به سلاح سرد – به قصد متواری شدن از دست کارآگاهان اقدام به فرار می‌ کند ؛ کارآگاهان در مرحله اول چندین تیر هوایی شلیک کرده اما وی همچنان اصرار بر فرار می‌ کند که نهایتا مورد اصابت گلوله کارآگاهان قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خـبـر، افزود: در عملیات دستگیری این گروه از متهمین، سرکرده گروه بنام «عبدالله . م» ( ۶۲ ساله ) بهمراه ۵ متهم دیگر پرونده بنام ‌های «منیر . ش» (۲۷ ساله)، «سخی . ک» (۲۵ ساله)، «غلام . س» (۴۰ ساله)، «شکرالله» (۳۸ ساله) دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها اموال مسروقه کشف شده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده در خصوص کشف بیش از ۴۵۰ عدد سکه طلای تقلبی از متهمان نیز بیان کرد: در عملیات دستگیری متهمان، کیسه حاوی بیش از ۴۵۰ عدد سکه زردرنگ طرح عتیقه کشف شد که در همان مراحل اولیه مشخص شد که تمامی سکه ‌های کشف شده تقلبی و فاقد هرگونه ارزش مالی هستند.

این مقام انتظامی افزود: با دستور بازپرس محترم پرونده، کلیه متهمان با قرار قانونی مناسب و برای انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ February 2016 | 5:25 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما