محصولات دانلودی

قاتل ۵ ساعت پس از اعدام زنده شد!

قاتل سریلانکایى پنج ساعت پس از اعدام به زندگى بازگشت.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از روزنامه “دیلى تلگراف ” ، یک مرد سریلانکایى که چندى پیش به اتهام قتل یک زن حین سرقت در کویت دستگیر شده بود به اعدام محکوم شد.براساس این گزارش، سانجایاروان کومارا در دادگاه کویت به اعدام محکوم شد و چندى پیش حکم در مورد او به اجرا درآمد.اتفاق جالبى که در مورد اعدام این مرد صورت گرفت این بود که با وجود تایید مرگ او بوسیله پزشکان این مرد دو باره زنده شد.این گزارش حاکى است، پزشکان هشت دقیقه پس از اجراى حکم به وسیله چوبه دار مرگ این مرد را تایید کردند اما زمانى که حاملان جسد اقدام به پائین آوردن او از چوبه دار نمودند علائم حیاتى بازگشت.گفتنى است، او به بیمارستان انتقال یافت و هنوز سرنوشتش مشخص نیست.آمارها نشان مى دهد از زمانى که اجراى حکم اعدام در کشور کویت به تصویب رسیده است در مجموع ۷۱ نفر از جمله سه زن به این ترتیب مجازات شده اند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 22
  • ۱۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما