قارداشی: به فکر میزبانی های بزرگ تر برای تنیس روی میز هستیم

علی مهرداد قارداشی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد روند تصویب برگزاری مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان آسیای میانه در ایران اظهارداشت: برگزاری مسابقات در رده های سنی نوجوانان و جوانان و در هر دو بخش دختران و پسران جزو برنامه های فدراسیون است. استارت این کار را با مطرح کردن میزبانی مسابقات جوانان آسیای میانه زدیم که قبلا هم طی چند دوره تجربه برگزاری آن را داشتیم. 

وی تصریح کرد: موضوع برگزاری دوباره مسابقات جوانان آسیای میانه را با افشین بدیعی که نایب رئیس کنفدراسیون آسیاست مطرح کردیم و خوشبختانه با پیگیری های انجام شده موفق به کسب امتیاز لازم برای میزبانی شدیم. بر این اساس و طبق تقویم آسیا این رقابت ها اردیبهشت ماه سال آینده (۱۳ و ۱۴) در ایران برگزار خواهد شد. 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد اینکه دلیل وقفه یک ساله در برگزاری مسابقات جوانان آسیای میانه در ایران چه بود، گفت: واقعا دلیل این موضوع را نمی دانم و پیگیری آن مهم هم نیست. مهم این است که دوباره توانستیم میزبانی این مسابقات را بگیریم. به هر حال برگزاری مسابقات اینچنینی نتایج زیادی برای تنیس روی میز کشور به همراه خواهد داشت اول اینکه به واسطه این میزبانی و پخش مستقیمی  که قطعا خواهد داشت، موج علاقمندی به تنیس روی میز در کشور به راه می افتد که می تواند کمکی خوب به رشد و گسترش این رشته در کشور باشد. ضمن اینکه برگزاری این رقابت ها به لحاظ هزینه کرد هم برای مان خوب است چون به واسطه میزبانی می توانیم با تیم کاملتر در مسابقات شرکت داشته باشیم بدون اینکه هزینه اعزام داشته باشیم.

قارداشی در بخشی از گفتگو با خبرنگار مهر گفت: میزبانی مسابقات رده سنی جوانان آسیای میانه می تواند استارتی برای میزبانی رویدادهای بزرگ تر و مهمتر باشد که در برنامه داریم. البته اینکه گرفتن امتیاز برگزاری مسابقات بزرگ و مهمتر از جوانان آسیای میانه شرایط و رقبای خاص خودش را دارد و قطعا نتیجه گرفتن از آن سخت تر خواهد بود. ا

رئیس فدراسیون تنیس روی میز یادآور شد: برای میزبانی مسابقات مهم قطعا رقبا بزرگ تر با پیشنهادات بالاتر هستند با این حال در برنامه داریم که به مرور و وقتی کامل روی غلطگ کار افتادیم برای به دست آوردن امتیاز برگزاری مسابقات مهم هم گام های جدی برداریم

قارداشی در پایان گفت که برگزاری مسابقات فجرکاپ در اصفهان هنوز به طور صد در صد قطعی و نهایی نشده است. 

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳۰ January 2016 | 11:07 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.