قالب وردپرس فریلنس انجین | FreelanceEngine

دانلود قالب وردپرس مناقصه پروژه و فریلنسری

قالب فریلنس | قالب FreelanceEngine | قالب شبیه پونیشا | قالب وردپرس پونیشا | قالب وردپرس قالب فریلنس انجین | قالب کسب و کار | FreelanceEngine | قالب وردپرس FreelanceEngine | قالب فریلنس انجین | قالب ponisha

 

معرفی قالب فریلنس انجین فارسی | FreelanceEngine:

به جرات می توان قالب فریلنس انجین فارسی | FreelanceEngine، را بهترین قالب برای برپایی کسب و کار برونسپاری و مناقصه پروژه شبیه سایت پونیشا نامید و شما به عنوان مدیر می توانید از تعرفه هایی که برای کارفرما و فریلنسر ها معرفی می کنید و همچنین پورسانت از پرداخت ها کسب درآمد نمایید.

 

نحوه کار فریلنس انجین چگونه است؟

در این سیستم کارفرمایان پروژه های خود را به اشتراک می گذارند و فریلنسرها قیمت و زمان احتسابی خود را به کارفرما اعلام می نمایند و اینگونه رقابت بر سر این پروژه آغاز خواهد شد.

در نهایت کارفرما از بین پیشنهادات ارسالی، یک فریلنسر را انتخاب کرده،مبلغ را تمام و کمال پرداخت می کند و پروژه خود را به او خواهد سپرد ولی پول به طور مستقیم به حساب فریلنسر واریز نخواهد شد و در حساب فریلنسر به صورت قفل شده باقی خواهد ماند.

کارفرما و فریلنسر از این پس در میزکار گفتگو بر روی پروژه را ادامه خواهند داد تا زمانی که فریلنسر پروژه را تکمیل کرده و کارفرما آن را تایید نماید و سپس مبلغ در حساب فریلنسر آزاد خواهد و شد می تواند آن را دریافت نماید.

 

تنظیم شده برای تمام درگاه های ایرانی:

در حال حاضر افزونه های ایران کیش،به پرداخت ملت،سداد بانک ملی،سامان کیش برای قالب فریلنس انجین فارسی ساخته شده است.

 

دارای پیام خصوصی برای فریلنسر و کارفرما قبل از پرداخت:

قبل از واریز مبلغ توسط کارفرما، کارفرما می تواند بوسیله سیستم پیام خصوصی با فریلنسر صحبت نماید و توضیحات بیشتر کار را برای او بازگو کند

 

دارای سیستم ترجمه:

سیستم ترجمه، یکی از بهترین امکاناتی که فریلنس انجین فارسی دارد و شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به برنامه خاصی تنها با وارد شدن در تنظیمات این قالب همه کلمات و جملات را به دلخواه خود تغییر دهید

 

سیستم اعتبار و سپرده امن:

بدون شک یکی از مهمترین مراحل در سیستم های برونسپاری پروژه،سیستم پرداخت امن است

سیستم پرداخت امن به گونه ای است که مبلغ واریز شده توسط کارفرما به صورت مستقیم به حساب فریلنسر واریز نخواهد شد و این مبلغ در سیستم قفل شده تا کارفرما کار را تایید کند و پس از اعلام اتمام کار توسط کارفرما این مبلغ به اعتبار فریلنسر اضافه خواهد شد.

و سیستم اعتبار به شما اجازه شارژ اعتبار و استفاده از آن برای واریز در مراحل مختلف پروژه را خواهد داد.

 

طراحی زیبا و واکنشگرا:

بدون شک مهمترین مورد در عصر حاضر واکنشگرا بودن قالب است که با همه موبایل ها ، تبلت ها و اندازه های مانیتور سازگاری داشته باشد و بهم نریزد.

 

دارای تنظیمات سئو در قالب:

در این قیمت شما می توانید به دلخواه نامک لینک های مختلف سایت را تغییر دهید هر چند توصیه میکنیم در صورت تغییر آنها را به انگلیسی قرار دهید.

 

جستجو پیشرفته برای پروژه ها و فریلنسرها:

یکی ویژگی خوب این قالب فیلتر پروژه ها به صورت کاملا ایجکس است که کارفرما و فریلنسر می توانند به راحتی پروژه ها و فریلنسر های مورد نظر خود را بیابند

 

پروفایل زیبای فریلنسر:

پروفایل کاربری فریلنسر یکی از کامل ترین پروفایل هایی است که من به شخصه دیده ام که شامل مکان هایی برای نمونه کارها،تجربه های کاری، گواهی نامه ها،مستندات تحصیلی و آموزشی

 

میزکار حرفه ای:

کارفرما و فریلنسر پس از واریز مبلغ به محیط کاری نیاز خواهند داشت تا بتوانند به راحتی با هم گفتگو کرده و منظور مورد نظر خود را برسانند

میز کار فریلنس انجین شامل دو قسمت گفتگوی آنلاین و باکس فایل هاست که نیاز های کارفرما و فریلنسر را رفع خواهند نمود.

 

دارای سیستم حل اختلاف بین کارفرما و فریلنسر:

واقعا این امکان نیز با قیمت پایین این محصول جز عجایب این قالب است

سیستمی که مدیر می تواند در صورت اختلاف بین کارفرما و فریلنسر بین آنها حکمیت کند و مبلغ را به برنده این دعوا ارسال نماید

 

تعریف پکیج برای کارفرمایان و فریلنسر ها به صورت مجزا

نحوه در امدزایی سایت غیر از پورسانت گرفتن از فریلنسر یا کارفرما به دو صورت دیگر هم می تواند باشد

تعریف پکیج هایی برای فریلنسر و کارفرما که در سایت بر اساس نقش کاربری شان به آنها نمایش داده خواهد شد

فریلنس انجین فارسی

تعریف دلخواه میزان پورسانت:
به راحتی می توانید در تنظیمات قالب میزان پورسانت را به صورت درصدی یا ثابت مشخص نمایید و انتخاب کنید که چه کسی آن را پرداخت نماید.

 

دارای ۴ ابزارک در فوتر:

این قالب دارای ۶ ابزارک هست که در فوتر ۴ ابزارک آن قرار گرفته است.

فریلنس انجین فارسی

دارای اطلاعیه در سربرگ:
مطمئنا کارفرما و فریلنسر باید از اتفاقات صورت گرفته در سایت مطلع باشند تا بتوانند تعاملات بیشتری با هم داشته باشند و سیستم اطلاعیه این مشکل را برطرف کرده است.

 

ارسال ایمیل بر اساس مهارت های فریلنسر:

و یکی از مهمترین ویژگی های این قالب ارسال ایمیل بر اساس مهارت هر فریلنسر است

به صورتی است که به محض تعیین مهارت های مورد نیاز توسط کارفرما و ارسال پروژه، به همه فریلنسر هایی که این مهارت را دارند ایمیلی ارسال خواهد شد.

 

لینک دانـــلـــــــــود