محصولات دانلودی

قایق ناپدید شده در سونامی ۲۰۱۱ به بندر بازگشت

قایق ناپدید شده در سونامی ۲۰۱۱ به بندر بازگشت

قایق ناپدید شده در سونامی ۲۰۱۱ به بندر بازگشت

جهان > آسیا و اقیانوسیه – همشهری آنلاین:
قایقی که در اثر سونامی ۲۰۱۱ ژاپن ناپدید شده به بندر بازگشت. این قایق تحقیقاتی به یک شهر بندری در شمال شرقی این کشور بازگشته است.

قایق «کایشو» به یک آزمایشگاه شیلات در شهر کِسِن-نوما در استان میاگی ژاپن تعلق دارد. این شهر بر اثر زمین لرزه و سونامی یازدهم مارس ویران شد.

تا حدود یک ماه پیش خـبـری از این قایق در دست نبود. قایق «کایشو» در حالی پیدا شد که در فاصله حدود ۲۲۰۰ کیلومتری جنوب این منطقه در آب ‌های ساحلی جزیره میاکو در استان اوکیناوا شناور بود.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما