قتل با ۱۱ ضربه چاقو در پی فاش شدن راز ارتباط غیراخلاقی

متهم به قتلی که پس از ایجاد رابطه نامشروع با زنی، همسر وی را به قتل رسانده بود سرانجام ۱۴ ماه پس از جنایت دستگیر شد.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، سرهنگ خوئینی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در تشریح نحوه دستگیری این متهم گفت: مقارن دهم اسفند ماه سال ،۸۳ ماموران کلانتری ۱۷۷ «خاورشهر»، جسد سوخته مرد ۳۰ ساله‌ای را در خیابان «خاوران» تهران کشف کردند که با اعلام آحادثه به دایره قتل پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه آغاز شد.


در این بین تحقیقات در حالی ادامه داشت که نتیجه بررسی‌های پزشکی قانونی نشان داد: مقتول در روز ۲۸ اسفند ماه سال ۸۳ بر اثر اصابت ۱۱ ضربه چاقو به سمت راست سینه‌اش به قتل رسیده و پس از آن نیز سوخته شده و داخل چاله‌ای در خیابان خاوران در حالی رها شده که هویتش قابل شناسایی نیست.


سرهنگ خوئینی با بیان این که همسر مقتول فقدان همسرش را اعلام کرده اما موضوع را پیگیری نکرده بود، گفت: پس از بررسی‌های پلیس مشخص شد: مقتول فردی به نام «ایرج» است که به دنبال پی بردن به رابطه نامشروع همسرش به نام «زهرا» با مردی به هویت «حسین» توسط «حسین» به قتل رسیده است.


در این میان پس از تحقیقات پلیسی از آشنایان این خانواده روشن شد که «حسین» اهل سبزوار است و همسر و دو فرزند مقتول را به همراه خود به این شهرستان برده است.


«زهرا» که هم اکنون به اتهام معاونت در قتل شوهرش دستگیر شده است، به همراه پسر ۴ ساله و دختر ۷ ساله خود به همراه «حسین» به سبزوار رفته و در منزل عموی وی به طور نامشروع تشکیل زندگی داده بود.


معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با اشاره به این که قاتل به همراه دوستش و مقتول برای اثبات این که با همسر او (مقتول) رابطه ندارد، سوار بر خودرو به سمت جاده خراسان به راه افتاده و به گفت‌وگو پرداختند، گفت: در این حال به یکباره «حسین» از صحبت‌های «ایرج» عصبانی شده و وی را با ۱۱ ضربه چاقو به قتل رساند.


به گزارش ایسنا «حسین» و «زهرا» طی روز۳۰ فروردین ماه سال جاری پس از ماهها تحقیق در منزل عموی «حسین» در سبزوار دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.


تحقیقات پلیس در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.