قتل دختر ۱۸ ماهه به دست مادرخوانده‌اش + تصاویر

یک دختر خردسال ۱۸ ماهه ساکن شهر «بیرمنگام» انگلیس، به دلیل شدت جراحات وارده به دلیل ضرب و شتم مادرخوانده‌اش به قتل رسید.

قتل دختر ۱۸ ماهه به دست مادرخوانده‌اش

قتل دختر ۱۸ ماهه

یک دختر خردسال ۱۸ ماهه در شهر «بیرمنگام»(Birmingham) دومین شهر پرجمعیت انگلیس بعد از لندن، به دلیل شدت جراحات وارده به واسطه ضرب و شتم مادر خوانده‌اش به قتل رسید.

 قتل دختر ۱۸ ماهه به دست مادرخوانده‌اش

دختر خردسال ۱۸ ماهه

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از روزنامه گاردین، دادگاه خانم «داونر» (Kandyce Downer) را به اتهام وارد کردن ۱۲۰ آسیب جداگانه به «کیگان» نوزاد دختر چند ماهه که منجر به مرگ این کودک شده گناهکار شناخت.

قتل دختر ۱۸ ماهه به دست مادرخوانده‌اش

قتل دختر ۱۸ ماهه

بر بنیاد این رپرتاژ، فقط چند ماه از زمانی که خانم «داونر» سرپرستی این نوزاد نورسیده را پذیرفته بود نمی‌گذشت که خـبـر ضرب و شتم منجر به مرگ این کودک تیتر اصلی روزنامه‌‌ها و رسانه‌‌های دیداری و شنیداری انگلیس را به خود اختصاص داد.

با وجود تفهیم اتهام، «داونر» ۳۵ ساله قتل دختر ۱۸ ماه‌اش «کیگان» را انکار می‌‌کند.

به گفته دادگاه شهر بیرمنگام انگلیس، بیش از ۱۰۰ کبودی، زخم یا علائم خراشیدگی و کوفتگی روی صورت و بدن این نوزاد کشف شده است.

روز ۹ ماه مارس سال ۲۰۱۴ بود که «کیگان» از یک مادر معتاد متولد شد و بلافاصله تحت مراقبت سیستم خدمات اجتماعی قرار گرفت تا بتوانند مادری شایسته برای او پیدا کنند.

بعد از گذشت ۱۰ ماه دادگاه سرپرستی بچه را به خانم «داونر» سپرد و از ماه ژانویه ۲۰۱۵ وی به عنوان قیم قانونی «کیگان» برگزیده شد.

بررسی‌‌های پزشکی قانونی علت مرگ را تکرار آسیب‌‌های وارده و بی‌توجهی و غفلت آشکار نسبت به این آسیب‌‌ها عنوان کرد.

طبق رپرتاژ پزشکی قانونی نوزاد در حالی توسط امدادگران پیدا شد که آثار عفونت، تروما(آسیب و جراحت) در قفسه سینه و آسیب به سر در او مشهود بود.

۴۹ زخم یا علائم زخم روی صورت و بدن کودک وجود داشت و ۶۸ مورد آثار کبودی و خراش‌‌های دیگر که تقریباً در تمام قسمت‌‌های بدن او وجود داشت.

به گفته «نایجل پاور» (Nigel Power) دادستان این پرونده زندگی شخصی خانم «داونر» به دلیل طلاق از همسرش و مشکلاتی که وی با نامزد جدیدش داشت دچار بی‌نظمی و اختلال شده بود”.

محاکمه «داونر»، در حالی ادامه دارد که وی همچنان قتل دختر خوانده‌اش را انکار می‌‌کند.

تسنیم

اخبار مرتبط:

مرگ دردناک یک کودک زیر مشت‌‌های نامادری+ تصویر

نامادری بدن نازنین کوچولو را با آب جوش می‌ سوزاند

کودک بیگناه توسط نامادری جام مرگ را نوشید

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ April 2016 | 1:56 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.