قتل مادر زن با پرتاب نارنجک

مرد زندانی که ۴ سال کینه مادرزنش را به دل داشت، پس از آزادی با اسلحه و نارنجک وارد منزل او در قلعه‌‌حسن‌خان شد و وی را به قتل رساند و ۶ نفر دیگر را مجروح کرد.


 به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت ۶ بامداد دوم مرداد امسال، یکی از اهالی قلعه حسن‌خان‌ با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از انفجار نارنجک در منزل یکی از همسایه‌ها خبر داد.به دنبال این تماس، کارآگاهان جنایی اداره آگاهی شهریار به محله حادثه اعزام شدند و پس از بررسی آنجا، پی بردند زنی به نام سکینه (۶۵ ساله)‌ به قتل رسیده و شوهرش و ۵ نفر دیگر از اعضای خانواده و اقوامش که مهمان آنها بودند، بشدت مجروح شده‌اند بنابراین جسد مقتول برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و ۶ مجروح حادثه برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند.

کارآگاهان جنایی در ادامه تحقیقات از اهالی محل حادثه پی‌بردند داماد سابق خانواده به نام علی پیش از وقوع انفجار در منزل مقتول، آنجا را ترک کرده است. به این ترتیب، علی به عنوان مظنون به قتل و مجروح کردن ۶ نفر تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان جنایی آگاهی شهریار مشخص شد علی  متهم فراری  4 سال پیش به دنبال اختلاف با همسرش، از او جدا شده و به اتهام کتک زدن وی، در دادگاه محاکمه و به ۴ سال زندان محکوم شده است.

در این مدت نیز دادگاه حضانت ۲ فرزندش را به همسرش سپرده است. او، مادرزنش را مقصر می‌دانسته و قصد انتقام‌گیری از او را داشته است تا عاقبت پس از پایان دوره محکومیتش با در دست داشتن اسلحه و نارنجک به منزل مقتول رفته و پس از شلیک گلوله به سوی مادر همسرش سابقش، او را به قتل رسانده و با پرتاب نارنجک در منزل آنها، ساکنان منزل را مجروح کرده و گریخته است.