محصولات دانلودی

قتل همسر بر سر کتاب داستان!

یک مرد روسى بر سر کتاب، همسرش را به قدرى کتک زد که مرد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از سایت “مسکو نیوز” ، مردى در روسیه با مشاهده یک کتاب داستان در اتاق همسرش عصبى شده و به جان او افتاد.براساس این گزارش، این مرد ۴۸ ساله از نویسنده کتاب خوشش نمى آمد و اجازه نمى داد که همسرش آثار او را بخواند، اما همسرش مخفیانه اقدام به خواندن کتاب کرده و همین امر آتش خشم شوهرش را برانگیخت.مرد روسى که از سرپیچى زن عصبانى شده بود آنقدر او را کتک زد که جان سپرد. سپس نزد یکى از همسایگان رفته و جریان را بازگو مى کند. پلیس او را به اتهام قتل دستگیر کرد. وى در بازجویى ها به این ماجرا اعتراف کرده و هم اکنون منتظر صدور حکم نهایى دادگاه است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 25
  • ۲۱ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد قاتل ناپدری دستگیر شد ۱۴ اردیبهشت ۹۵