محصولات دانلودی

قتل هولناک همسر در تهران به خاطر عضویت در گروه ‌های تلگرامی + عکس

مرد میانسال پس از کشتن همسرش به خاطر عضویت در تلگرام با مراجعه به پلیس خود را تسلیم نمود.

قتل هولناک همسر در تهران به خاطر عضویت در گروه ‌های تلگرامی

قتل همسر به خاطر تلگرام

ساعت ۷ صبح امروز مرد میانسالی با مراجعه به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد مدعی شد همسرش را به قتل رسانده است. با اظهارات مرد میانسال  به نام محمود بلافاصله ماموران پلیس به آدرس اعلام شده از سوی مرد میانسال  در خیابان مدائن رفته و با جسد نیمه جان زن میانسالی روبرو شدند.

با انتقال زن ۴۷ ساله به نام نیلوفر به بیمارستان هفتم تیر مشخص شد دقایقی قبل زن جوان به علت شدت جراحات جانش را از دست داده است.هم‌زمان با تائید مرگ زن جوان موضوع به سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران اعلام و او به همراه تیم جنایی در محل جنایت حاضر شدند.

پزشک جنایی با بررسی جسد زن میانسال علت مرگ او اصابت چاقو اعلام نمود.مرد میانسال در بازجویی ‌های اولیه علت اصلی قتل همسرش را اختلافات خانوادگی اعلام نمود.

عصر امروز با انتقال مرد همسر کش به دادسرای امورجنایی او در جلسه بازجویی با اعتراف به قتل همسرش بیان کرد: من و نیلوفر دخترخاله و پسر خاله هستیم. من بازنشسته اموزش و پرورش هستم و روزها در خانه حضور دارم. حاصل زندگی ما یک دختر و دو پسر هستند که دو نفر از آن‌ها زناشویی کرده و تنها پسرم در خانه با ما زندگی می‌ نمود. از چندی قبل  همسرم در گروه ‌های تلگرامی زیادی عضو شد و مخفیانه و به دور از چشم من در این گروه ‌ها چت می‌ نمود. رفتارهای مخفیانه نیلوفر مرا عصبانی می‌ نمود، هر چه به او گفتم دست از این کارهایش بردارد قبول نمی نمود و فقط درخواست طلاق داشت.

مرد همسرکش ادامه داد: کنترل خانواده در دست همسرم بود و هر کاری که دلش می‌ خواست انجام می‌ داد اما من به خاطر فرزندانم دندان روی جگر می‌ گذاشتم. چندی قبل متوجه شدم او درخواست طلاق داده است، هر چه به او التماس کردم تا دادخواستش را پس بگیرد قبول نکرد و با این کارهایش باعث شد تا صبح امروز من مرتکب قتل شوم.

محمود اضافه نمود: ساعت ۵.۳۰ دقیقه از خواب بیدار شدم. همسرم خواب بود، از آشپزخانه چاقو بزرگی را برداشته و بالای سر او آمدم. چند باری مردد بودم تا اینکه یکباره چاقو را در قلبش فرو کردم. نیلوفر جیغ بلندی کشید، از ترس چند ضربه نیز به دست و شکمش زدم. پسرم از خواب بیدار شد. من نیز بلافاصله به سر کوچه رفتم و با گرفتن آژانس در داخل آن نشستم. بعد از اینکه اورژانس همسرم را به بیمارستان برد، به کلانتری محل رفته و خودم را معرفی کردم.

 قتل همسر به خاطر عضویت در گروه ‌های تلگرامی

قتل همسر

با اعترافات مرد میانسال او با دستور سعید احمد بیگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی بازداشت و برای انجام تحقیقات بیش‌تر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

گفتنی است با انتقال متهم به پزشکی قانونی،در معاینات اولیه جنون او تائید نشد.

میزان

اخبار مرتبط:

قتل همسر به خاطر عضویت در تلگرام+ تصویر

قتل همسر به دلیل بیرون‌ رفتن از خانه

جزئیات جدید از قتل همسر فوتبالیست تهرانی

قتل همسر به خاطر پیامک تبریک عید !

قتل همسر در توهم مرد شیطان پرست

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ June 2016 | 5:01 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 91
  • ۲۲ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما