قتل وحشتناک پسربچه‌ ۱۰ ساله به دست مرد شیشه‌ای + عکس

سازمان پزشکی قانونی پس از بررسی‌‌های بالینی سلامت روانی مرد بی رحمی که پسر بچه ای را به قتل رسانده بود تأیید کرد.

قتل وحشتناک پسربچه‌ 10 ساله به دست مرد شیشه‌ای

قتل وحشتناک پسربچه‌ ۱۰ ساله

شهریورماه سال ۹۴ بود که فریادهای زنی در محله شاپور تهران خـبـر از قتل پسربچه‌ای ۱۰ ساله را می‌‌داد که به دست یک قاتل شیشه‌ای سر از بدنش جدا شده ‌است.

  قتل وحشتناک پسربچه‌ای 10 ساله به دست مرد شیشه‌ای

پسربچه ۱۰ ساله

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تحقیقات جنایی آغاز شد، شیوه قتل نشان از عمق کینه قاتل بود و از آنجایی که در ابتدای بررسی مشخص شد پدر این کودک در زندان به سر می‌‌برد، احتمال تسویه حساب شخصی بیش‌تر قوت گرفت.

در حالی که هیچ ردپایی از عامل این جنایت خیابان شاپور وجود نداشت، دختر ۴ ساله‌ای مدعی شد از تراس خانه شاهد قتل از سوی یک پسر جوان با لباس آبی رنگ بوده و همین سرنخ کافی بود تا مأموران با بررسی دوربین شرکت سر کوچه اشکان ۳۵ ساله را شناسایی و ۳ روز پس از جنایت موفق شوند قاتل سپهر کوچولو را در حوالی بازار تهران در حالیکه لباسش خونی بود دستگیر کنند.

متهم در اظهارات خود به کارآگاهان بیان کرد: پس از مصرف شیشه در خانه خوابیده بودم که ناگهان صدایی به من بیان کرد «اشکان چاقو را بردار و به خیابان برو!» و من هم با برداشتن چاقو روانه خیابان شدم.

وی ادامه داد: سر کوچه پسربچه‌ای را دیدم که به کودکی‌‌های خودم شباهت داشت، دیگر هیچ چیزی یادم نمی‌آید تا اینکه من را دستبند زده و به اینجا آوردند.

این قاتل شیشه‌ای که مدعی بود بیمار روانی است و به دلیل مصرف شیشه و مرفین چیزی از قتل به یاد ندارد در پایان اظهارات خود عنوان کرده بود که چاقو را به فردی در خیابان ناصرخسرو فروخته و با پول آن اقدام به تهیه مواد کرده است.

پس از اظهارات متهم و تطبیق خون روی لباس قاتل با خون سپهر کوچولو پرونده این متهم جهت احراز سلامت روانی به پزشکی قانونی ارجاع داده شد و امروز پس از گذشت ۷ ماه از وقوع حادثه بازپرس منافی آذر از تأیید سلامت روانی این قاتل شیشه‌ای از سوی پزشکی قانونی خـبـر داد و بیان کرد: به زودی پرونده جهت صدور حکم به دادگاه می‌‌رود.

فارس

اخبا مرتبط:

عامل قتل دلخراش پسربچه تهرانی دستگیر شد

تراژدی قتل پسر بچه هشت ساله + تصاویر

کشف جنازه سربریده پسربچه ۱۰ ساله مقابل خانه‌شان

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ April 2016 | 8:16 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.