محصولات دانلودی

قدیمی‌ترین زندانی زن قزوین آزاد شد

زن جوانی که ۱۳ سال قبل دست به جنایت زد و نامزد خود را به خاطر اختلافات به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم آزاد شد.

قدیمی‌ترین زندانی زن قزوین

۱۳ سال قبل جنایتی به پلیس استان قزوین اعلام شد، جنایتی که مرد جوانی در آن به قتل رسیده بود. عامل جنایت در تحقیقات بازداشت شد و در رابطه با انگیزه خود به کارآگاهان جنایی گفت: به خاطر اختلاف هایی که با نامزد خود داشتم او را به قتل رساندم.
 
بدنبال اعترافات زن زندانی بازسازی صحنه قتل و تحقیقات صورت گرفته ، کیفرخواست متهم صادر شد و او در دادگاه کیفری استان قزوین پای میز محاکمه رفت. دادگاه کیفری باتوجه به مدارک و شواهد موجود در پرونده، حکم قصاص او را صادر و این حکم به تائید دیوانعالی کشور رسید.
 
پس از تائید حکم مجازات زن قاتل، تلاش برای کسب رضایت اولیای دم آغاز شد و اولیای دم که چند بار اجرای حکم را به تعویق انداخته بودند پس از ۱۳ سال به خاطر رضای خدا و بدون دریافت دیه ، قاتل را بخشیدند.
 
محمود ترابی، مدیرزندان مرکزی قزوین روز پنج شنبه از آزادی این زن زندانی پس از ۱۳ سال خبرداد و گفت:این زندانی که از سال۱۳۸۱ به اتهام قتل به زندان مرکزی معرفی شد، با تلاش ‌های فراوان مددکاران اجتماعی،شورای حل اختلاف زندان وپیگیری دستگاه قضایی، آزاد شد .

این زندانی درگذر سالهای تحمل حبس توانست درتمامی فعالیتهای فرهنگی وقرآنی زندان مشارکت نموده وموفق به دریافت گواهینامه ‌های فرهنگی ، فنی و حرفه ای وصنایع دستی زندان شود.

آنا

اخبار مرتبط:

تصاویر و گفتگوی خواندنی با قدیمی ترین زندانی زن پس از آزادی

زن زندانی جان هم بندش را نجات داد

خوش اقبالی زن زندانی، باعث آزادی اش شد

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 10:46 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما