قرص اکس ، دست پدر را به خون فرزندش آغشته کرد


 
images/20080124/ex.jpg
 
:مردی که پس از مصرف قرص های روانگردان ، دختر ۴ ساله اش را در منزلشان در شهرک میان آباد اسلامشهر به قتل رسانده بود، بزودی در دادگاه کیفری تهران محاکمه می شود.
ساعت ۹ روز ۱۸ بهمن سال گذشته یکی از اهالی شهرک میان آباد اسلامشهر با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از خودکشی مرد همسایه اش خبر داد.
به دنبال این تماس ، ماموران کلانتری ۱۱ اسلامشهر به محل حادثه عزیمت کردند و مرد مجروحی را از منزلش برای درمان به بیمارستان منتقل کردند.
ماموران هنگام بررسی اتاق های منزل با جسد دختر بچه ۴ ساله ای روبه رو شدند که با ضربه های چاقو به قتل رسیده بود.
به دنبال این حادثه ، جسد دختر خردسال برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و پرونده ای در این زمینه تشکیل شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی اسلامشهر قرار گرفت.
کارآگاهان جنایی در ادامه تحقیقات ، مادر مقتول را به مرکز پلیس احضار کردند و به بازجویی از او پرداختند.
مادر مقتول در اظهاراتش به پلیس گفت: روز گذشته همراه شوهرم و دختر ۴ ساله ام آیلار به منزل پدرم رفتیم ، پس از خوردن شام ، شوهرم ، آیلار را به بهانه گردش در پارک همراه خود برد. چند ساعت بعد شوهرم طی تماس تلفنی با منزل پدرم ، گفت که چون دخترمان خوابیده است ، شب را در منزل خودمان می ماند. اما دلم شور می زد و نگران دخترم بودم. روز بعد، هر چه انتظار آنها را کشیدم ، خبری نشد با منزلمان تماس گرفتم ، چون کسی جواب نداد، طی تماس با یکی از همسایه ها، خواستم تا جویای احوال آنها شود که پس از چند ساعت به من اطلاع داد دخترم به قتل رسیده و شوهرم اقدام به خودکشی کرده است.
به دنبال اظهارات زن جوان ، ماموران به تحقیق از شوهر وی پرداختند که او راز قتل دلخراش دخترش را فاش کرد.


مصرف قرص های روانگردان آغاز یک جنایت


مرد قاتل در اظهاراتش گفت: من در کارگاه تراشکاری کار می کردم. چندی پیش ، یکی از دوستانم درباره مصرف قرص های روانگردان – اکس – با من صحبت کرد که خوردن تعدادی از آنها، افراد را بسیار شاد می کند.
پس از شنیدن حرف هایش وسوسه شدم که خودم هم یک بار آن را مصرف کنم. روز قبل از حادثه ، تعدادی قرص خریدم و شب حادثه برای خوردن آنها به منزلم رفتم و دخترم را هم با خودم بردم. وقتی او خوابید، یک عدد از قرص های روانگردان را خوردم و کنترلم را از دست دادم ، نفهمیدم چطور شد که به آشپزخانه رفتم و با برداشتن چاقو به سوی دخترم حمله کردم.
گمان می بردم که او عروسک است و ضربه هایی به آن می زدم ، چند ساعت بعد وقتی حالم بهتر شد، تازه متوجه شدم با دستان خودم جان دختر بی گناهم را گرفته ام بعد از آن از شدت ناراحتی با چاقو به جان خودم افتادم تا خودکشی کنم اما….
بنابر این گزارش ، مرد متهم پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد و پرونده اتهامی وی روز گذشته با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا متهم به قتل بزودی محاکمه شود.