قطبی: خط و نشان اصلی من برای دربی است
قطبی: خط و نشان اصلی من برای دربی است


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بازی با پیام برای ما حکم دیداری شش امتیازی دارد؛ اما خط و نشان اصلی من برای دربی است.


افشین قطبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بازیکنان ما تمرینات آماده سازی خوبی در روزهای گذشته انجام داده اند و با آمادگی به مشهد می رویم.
وی افزود: در جلسه با نفرات تیم اعلام کردم که این بازی برای ما در حکم دیداری ۶ امتیازی است و باید خیلی زود از بحران فاصله گرفته و بار دیگر قدرت خود را نشان دهیم، چرا که خط و نشان اصلی من برای دربی است.
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: یکی از مسائلی که در روزهای گذشته مرا ناراحت کرد، از بین رفتن انگیزه بین بازیکنان بود که خوشبختانه با کمک همکاران این مشکل حل شد.
قطبی خاطر نشان کرد: بازی مقابل پیام و پگاه می‌تواند سرنوشت پرسپولیس برای بازی های آینده را رقم بزند، پس حق اشتباه نداریم.
سرمربی پرسپولیس همچنین در خصوص قول پژو ۲۰۶ به بازیکنان قبل از دربی گفت: این کار اشتباه نیست. وقتی بازیکنان مطمئن شوند که از لحاظ مالی دچار مشکل نیستند، با تمرکز بیشتر در خدمت تیم قرار می گیرند. این مسئله در فوتبال دنیا امری طبیعی است.