قطبی وسط بازی تیمش را بیرون کشید!

‘افشین قطبی’ سرمربی ایرانی تیم فوتبال ‘شمیزو پولسه ‘ژاپن در دیدار دوستانه با ‘سئونگنام’ کره جنوبی از ترس مصدومیت احتمالی بازیکنانش،تیم خود را به بیرون از زمین فرا خواند و اجازه ادامه بازی نداد.

ورزش ۳ :‘افشین قطبی’ سرمربی ایرانی تیم فوتبال ‘شمیزو پولسه ‘ژاپن در دیدار دوستانه با ‘سئونگنام’ کره جنوبی از ترس مصدومیت احتمالی بازیکنانش،تیم خود را به بیرون از زمین فرا خواند و اجازه ادامه بازی نداد.

سایت ورزشی الکره کویت روز شنبه نوشت: در این دیدار افشین قطبی مربی ۴۸ ساله تیم ”شیمزو” بخاطر انجام بازی خشن از سوی بازیکنان سئونگنام، بازی را نیمه کاره رها کرد.

دو تیم یاد شده برای کسب آمادگی بیشتر در لیگ محلی اقدام به برگزاری اردوی آماده سازی در استان ”کاجوشیما” ژاپن کردند.

فصل جدید مسابقات لیگ فوتبال ژاپن و کره جنوبی از اول ماه مارس میلادی آغاز می شود.

در این دیدار دوستانه، بازیکنان تیم سئونگنام کره جنوبی بازی خشن انجام دادند که در پی آن در دقیقه ۳۹ ”جیونگ سونگ چان” بازیکن خط میانی تیم سئونگنام با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد.

بازی خشن بازیکنان کره ای در نیمه دوم نیز ادامه یافت تا اینکه قطبی سرمربی ایرانی تیم شیمیزو برای جلوگیری از مصدومیت احتمالی بازیکنانش در دقیقه ۶۱ بازیکنان خود را به خارج از زمین فراخواند و برای ادامه بازی به آنها اجازه نداد.

در این دیدار ”تو شیوکی تاکاجی” بازیکن ۲۰ ساله تیم شیمیزو در نیمه اول به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد.

بازی خشن کره ای ها نیز موجب توقف تیم شیمیزو نشد و شیمیزو تا دقیقه ۶۱ با نتیجه ۲ بر صفر از حریف خود پیش بود.

افشین قطبی در گفت وگو با روزنامه ”اسبونچی آنیکس” ژاپن اعتراف کرد که ترس از مصدومیت بازیکنانش در این دیدار تنها دلیل بیرون کشیدن تیم شیمیزو از بازی در این دیدار دوستانه بوده است.

فصل جدید لیگ فوتبال ژاپن روز ۱۰ مارس آغاز می شود و تیم ” شیمیزو ” در اولین دیدار خود به مصاف تیم ”ناگویا گرامپوس” می رود.

تیم ”سئونگنام” کره جنوبی نیز در اولین دیدار خود در فصل جدید رقابت های لیگ فوتبال این کشور روز سوم مارس به دیدار ” چونبوک موتورز” قهرمان فصل گذشته این رقابت ها می رود.