قطبی: استیلی مانند برادر من است

سرمربی جدید پرسپولیس در نخستین جلسه‌ی تمرینی خود با این تیم ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شود.


به گزارش ایسنا، ‌افشین قطبی پس از آن که از سوی حبیب کاشانی در جلسه‌ی معارفه‌ به بازیکنان و اعضای کادر فنی معرفی شد، به زمین تمرین نفت آمد تا نخستین جلسه تمرینی خود را با پرسپولیس انجام دهد.


افشین قطبی پیش از شروع تمرینات در جمع خبرنگاران با ابراز امیدواری از این که پرسپولیس بتواند قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شود،

گفت: به این جا آمده‌ام تا جانم را برای پرسپولیس بدهم. بسیار خوشحالم که در فصل نقل و انتقالات تیم خوبی بسته شده است و بازیکنان خوبی جذب تیم شده‌اند. استیلی نیز در این مدت زحمات زیادی کشیده است؛ امیدوارم که بتوانم پاسخ محبت هواداران را بدهم.


وی در پاسخ به این سوال که با توجه به این که تنها ۵ روز تا آغاز لیگ زمان باقی است، این فرصت اندک پرسپولیس را دچار مشکل نمی‌کند؟ که قطبی گفت: من شرایط بدتری ر ا در تیم کره تجربه کردم. زمانی که تنها دو روز تا دیدار برابر اروگوئه زمان داشتیم، تیم را آماده کردیم؛ ۵ روز باقیمانده تا شروع لیگ برتر زمان مناسبی برای ماست.


قطبی درباره‌ی حضور استیلی به عنوان دستیار گفت: استیلی مانند برادر من است. خوشحالم که با وی در پرسپولیس کار می‌کنیم. او از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است و اگر قرار باشد کسی موفق شود آن استیلی است.


انتهای پیام