قلعه‌نویی تا تابستان آینده با تیم ملی فوتبال قرارداد دارد
قلعه‌نویی تا تابستان آینده با تیم ملی فوتبال قرارداد دارد


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم “ب” فوتبال گفت: قلعه‌نویی تا تابستان سال آینده با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و نیازی به تمدید آن نیست.


پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تا اوایل مهر ماه با تیم ملی ب قرارداد دارم. منتظرم ببینم این قرارداد تجدید خواهد شد یا به خاطر تغییرات در فدراسیون، به پایان می‌رسد.
وی افزود: بازیکنان در بازی‌های غرب آسیا با تمام انگیزه بازی ‌کردند. همه دیدند تیم ۱۰ نفره ما چگونه در اردن که در واقع خانه عراق محسوب می‌شد، بازی کرد و این تیم را شکست داد.
وی عنوان کرد: برخی کم لطفی می‌کنند و می‌گویند عراق در آن زمان در شرایط مناسبی قرار نداشت؛ آن هم در حالیکه تیم ما از زمان تشکیل تا آغاز مسابقات، فقط ۱۸ روز فرصت داشت. آن زمان کسی به این موفقیت نگاه نکرد؛ در حالیکه هیچ کس هم امید قهرمانی به تیم ما نداشت.
پرویز مظلومی اظهار داشت: تیم ب پشتیبان خوبی برای تیم ملی است. هدف ما پشتوانه سازی بود تا زمانیکه لژیونرها به تیم ملی نیامدند، از آنها استفاده کنیم.
وی در خصوص دریافت پاداش قهرمانی تیم ب در مسابقات غرب آسیا، عنوان کرد: آقای کیومرث هاشمی در مراسم خداحافظی تیم ملی قول دادند که در مراسمی جداگانه پاداش‌ها پرداخت شود. ۷۰ هزار دلار جایزه قهرمانی نیز تقسیم نشده است؛ البته در شرایط کنونی همه نگاه‌ها متوجه تیم ملی است و طبیعی است تیم ب فراموش شود.
وی افزود: مطمئنم پاداش ها پرداخت می‌شود؛ ولی امیدوارم قدر قهرمانی تیم ب را بدانند. آن هم در شرایطی که کادر فنی ما فقط سه نفره بود و مربی بدنسازی نداشتیم.
مظلومی در خصوص شایعه اختلافش با امیر قلعه‌نویی در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: هیچ اختلافی در کار نبوده است. در کادر فنی همیشه تبادل نظر و گفت و گو درباره مسائل فنی وجود دارد. نظرمان را اعلام می‌کردیم و در نهایت، قلعه نویی تصمیم گیرنده نهایی بود. این حق مسلم ایشان است؛ همانطوریکه هم اکنون او را محاکمه می‌کنند و من یا آقای ابراهیمی محاکمه نمی‌شویم.
وی در خصوص تمدید قرارداد قلعه نویی با تیم ملی اظهار داشت: تا آنجاییکه می‌دانم، قراردادی یک ساله با فدراسیون فوتبال دارند و تا تابستان سال آینده قراردادشان قابل اعتبار است. نیازی به تمدید قرارداد نیست.