قلعه نویی: از استقلال خورده نگیرید بارسلونا هم افت کرده است

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: از همه می‌ خواهم به فوتبال نگاه کارشناسی و فنی داشته باشند، نه احساسی بارسلونا نیز با افت روبرو شده است.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان امیرقلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در گفت و گو با رادیو گفت: همه بازی را به طور کامل ندیدم اما مطمئن هستم تماشاچیان از بازی که شش گل در آن رد و بدل می‌ شود لذت برده اند. بازی، بازی جوانمردانه ای بود به پرسپولیس تبریک می‌ گویم.

قلعه نویی ادامه داد به مظلومی هم خسته نباشید می‌ گویم. اوبرای استقلال زحمت بسیار کشیده است چه در جام حذفی و چه در لیگ. شنیده ام حمله ‌های زیادی به مظلومی شده است.

مظلومی همان کسی است که استقلال را قهرمان آسیا کرد، چهار برد پشت سر هم کسب کرد و تا هفته ۲۵ و ۲۶ تیم را در صدر نگه داشت. به همه توصیه می‌ کنم نگاه کارشناسی و فنی به فوتبال داشته باشند و نه نگاه احساسی. بارسلونا نیز پنج هفته است دچار افت شده و از جام باشگاه ‌های اروپا نیز حذف شد. فوتبال برد و باخت دارد. درباره نتیجه هم بیان نظر نمی کنم چون مسئولیتی در تیم ندارم.

وی در خصوص تراکتورسازی افزود امشب تیم به تهران می‌ آید و فردا ساعت دوازده به دوحه سفر خواهیم کرد. اگر بخواهیم حرف حق بزنیم باید در کمیته اخلاق پاسخ گو باشیم. بنابراین ترجیح می‌ دهم چیزی نگویم. مسئولین دائما می‌ گویند کشورهای عربی را شکست دهید. اما رویایی با اعراب هم در داخل زمین است و هم در خاج از زمین. در خارج از زمین که به آن ‌ها باختیم اما برای رویارویی در داخل زمین نیازمند امکانات و زمین مناسب هستیم که وجود ندارد. مسئولان لیگ نیز هیچ همکاری با ما نداشته اند.