قلعه نویی: با شش بازیکن به دروازه‌ی حریفان حمله می‌کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان تمرینات این تیم در صبح روز شنبه گفت: وضعیت بسیار خوبی حاکم است، بازیکنان شرایط خوبی دارند و همه چیز مطابق برنامه پیش می‌رود.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) امیر قلعه نویی خاطرنشان کرد: از روند حاکم بر تمرینات بسیار راضی هستم و طی سه چهار روز آینده اوج برنامه کاری ما خواهد بود. ما برای بازی‌های تدارکاتی برنامه‌های ویژه‌ای داریم و قصد داریم تا در چند روز آینده تمرینات خاصی را برگزار کنیم.


وی تصریح کرد: برای موفقیت در جام ملت‌ها باید حداقل بر روی شانزده بازیکن آماده حساب باز کنیم، در تمرینات تمام سعی ما بر شناخت این شانزده نفر است تا با آمادگی کامل و تیمی هماهنگ عازم این رقابت‌ها شویم. با توجه به گرما و رطوبت شدید مالزی ملی پوشان باید از نظر بدنی آمادگی بسیار بالایی داشته باشند.قلعه نویی درباره وضعیت خطوط سه گانه تیم ملی اظهار کرد: خوشبختانه دروازه‌بانان ما عملکرد بسیار خوبی در تمرینات داشته و از آنها کاملا راضی هستم، در خط دفاعی نیز نگرانی خاصی نداشته و مدافعان بسیار آماده‌ای را در اختیار داریم، در خط هافبک مهره‌های ارزشمندی را در اختیار داریم که تنها باید سرعت آنها را افزایش دهیم، در چنین رقابت‌هایی یک هافبک باید توانایی ۹۰ کیلومتر دوندگی در زمین مسابقه را داشته باشد و ما باید به این آمار نزدیک شویم، درخط حمله نیز تدابیر ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم و سیستم ما به گونه ای خواهد بود که در زمان حمله با شش بازیکن به دروازه‌ی حریفان هجوم خواهیم برد.


وی درباره پیوستن سایر لژیونرها به اردوی تیم ملی تصریح کرد: رحمان رضایی وارد ایران شده و عصر امروز و یا نهایتا صبح یک شنبه در تمرینات حضور خواهد یافت، جواد نکونام نیز روز دوشنبه به تهران خواهد آمد.


وی درباره وضعیت محمد نصرتی گفت:‌ هنوز نمی‌توان به طور قطع درباره نصرتی اظهار نظر کرد، او باید در دو روز آینده تحت نظارت دقیق باشد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که نصرتی تیم ملی را در جام ملتهای آسیا همراهی کند، این طور نیست که بگوییم او صد در صد از تیم ملی خط خورده باشد، این نیازمند گذشت زمان است و شخصا به حضور نصرتی بسیار امیدوارم.