قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه اپراتورها موبایل + جدول

بسته‌‌های اینترنت موبایل یک‌ ماهه‌ اپراتورهای همراه از پرمصرف‌ترین بسته‌‌های اینترنتی کشور به حساب می‌‌آید.

قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه

همراه اول، ایرانسل و رایتل سعی می‌‌کنند با ارائه‌ی بسته‌‌های اینترنت موبایل یک‌ماهه‌ی گوناگون، مخاطبان خود را راضی نگه داشته یا مخاطبان اپراتورهای رقیب را جذب کنند.

بسته‌‌های اینترنت موبایل یک‌ماهه‌ اپراتورهای همراه بیشترین مشتری را در بین بسته‌‌های اینترنت ارائه شده در کشور دارند. با توجه به گسترده‌شدن شبکه‌‌های ۳G و ۴G اپراتورهای همراه ایرانی، کاربران اینترنت موبایل روز به روز در حال افزایش هستند و تا کنون بیش از ۲۰ میلیون مشترک یا شماره منحصر فرد به اینترنت گوشی موبایل وصل شده‌اند.

بدین خاطر و با توجه به رشد بیش از پیش کاربران اینترنت گوشی موبایل، اپراتورهای موبایل ایرانی که به دنبال جلب رضایت مشترکان خود و جذب مشترک بیش‌تر هستند، هر چند وقت یک‌بار بسته‌‌های اینترنت خود را به روز می‌‌کنند. از طرفی با توجه به نزدیک‌تر شدن به اجرای طرح ترابردپذیری این بسته‌‌ها نیز نقشی تعیین‌کننده خواهند داشت.

همراه اول، ایرانسل و رایتل که از رفتار و نحوه‌ مشترکان با خـبـر هستند سعی می‌‌کنند با ارائه بسته‌‌های ماهانه‌ی متنوع، کاربران خود را راضی نگه‌داشته و حتی آن‌ها را به مصرف بیش‌تر نیز ترغیب کنند.

ما در این مطلب تمام بسته‌‌های اینترنت ماهانه‌ اپراتورها را در بهترین سرعت‌‌های ارائه شده در جداول زیر گردآورده کرده و مقایسه، بررسی و تحلیل این بسته‌‌ها را به عهده‌ی شما مخاطبان و کاربران بگذاریم.

ذکر این نکته ضروری است که بسته‌‌های آلفا+ همراه اول جدیدا بدون محدودیت سرعت شده و برای شبکه‌‌های ۳G و ۴G ارائه می‌‌شود. به همین خاطر تنها این بسته در این مطلب منتشر شده و از بسته‌‌های آلفا صرف نظر شده است.

رایتل نیز در دو سرعت پایه و حرفه‌ای اینترنت خود را ارائه می‌‌دهد و ما با توجه به سرعت بالاتر اینترنت حرفه‌ای، بسته‌‌های این سرعت که برای استفاده در شبکه‌‌های ۳G و ۴G مناسب‌تر است را در این مطلب منتشر کرده‌ایم.

اما ایرانسل سرعت بسته‌‌های خود را نامحدود اعلام کرده است و محدودیتی برای مشترکان قائل نشده است.

قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه اپراتورها موبایل

قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه همراه اول

قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه اپراتورها موبایل

قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه ایرانسل

قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه اپراتورها موبایل

قیمت بسته‌‌های اینترنت یک ‌ماهه رایتل

جام نیوز

اخبار مرتبط:

دسترسی به اینترنت ، در مسافرت ، فقط با یک سیم کارت!

همراه اول بسته اینترنت نامحدود عرضه نمود

اینترنت موبایل با سرعت ۱۱۵ کیلوبیت در ثانیه

ارائه بسته ویژه اینترنت توسط همراه اول

اینترنت کدام اپراتور به صرفه‌ تر است؟