محصولات دانلودی

کارت زرد به خاطر نجات گربه!

جام جم آنلاین: رسانه ‌های «کرواسی» اعلام کردند: «ایوان بانویچ» یک بازیکن گلف حین انجام بازی به دلیل نجات جان یک گربه از داور مسابقات ، کارت زرد دریافت کرد.

 


این بازیکن گلف در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی کرواسی ، تصریح کرد: در دقیقه بیستم بازی بودم که متوجه شدم یک گربه به دلیل اصابت توپ گلف مجروح شده است. به همین دلیل سریعا بازی را ترک کرده و حیوان بیچاره را به خارج زمین منتقل کردم.


این جوان ۲۵ ساله خاطرنشان کرد: اصلا گمان نمی کردم به خاطر این عمل داور به من کارت زرد بدهد.


گفتنی است اگر چه این مرد جوان یک کارت زرد دریافت کرد ، اما موفق شد بازی را یک به صفر به نفع خود به پایان برساند البته داور این مسابقات علت اصلی نشان دادن کارت زرد به این بازیکن را عدم اجازه گرفتن وی از داور برای ترک زمین اعلام کرد. با این حال ، از نظر داور این موضوع اگر چه جوانمردانه بود اما تخلف محسوب می‌شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد کروکودیل بخورید! ۰۵ اسفند ۸۸