کار حجازی در استقلال سخت‌تر از قلعه نویی بود
فریبا در گفت‌وگو با فارس:


کار حجازی در استقلال سخت‌تر از قلعه نویی بود


خبرگزاری فارس: بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فصل گذشته کار ناصر حجازی برای ساختن تیم سخت‌تر از سرمربی فعلی بود.


بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره وضعیت تیم استقلال گفت: در حال حاضر بحث قدرت گرفتن تیم‌های شهرستانی باعث شده تا تیم‌های تهرانی کار سخت‌تری داشته باشند. برای تیم‌های تهرانی امتیاز گرفتن از شهرستانی ها کار دشواری شده است.
سرمربی تیم مهرکام پارس با اشاره به سابقه امیر قلعه نویی در استقلال عنوان کرد: او به خاطر تجربه ای که از کار در این تیم دارد، می تواند این تیم را از این وضعیت خارج کند. مردم هم او را دوست دارند و به همین دلیل بیش از دیگران می خواهند که به او زمان داده شود.
فریبا ادامه داد: تیم های بزرگ را از بحران در آوردن کار سختی است. یک پیروزی می تواند انگیزه را به آنها برگرداند.
وی با بیان این که شرایط این فصل استقلال با سال قبل نباید مقایسه شود، اذعان داشت: کار ناصر حجازی سخت‌تر بود، چون بازیکنان کم تجربه ای را در اختیار داشت و زمانی هم که برای ساختن تیم داشت، کمتر بود.
بازیکن اسبق آبی پوشان تهران اضافه کرد: در حال حاضر بازیکنانی که فصل قبل از تجربه کمتری برخوردار بودند با تجربه تر شده‌اند. مشکل امسال این تیم نداشتن یک گلزن قهار است که نمی دانم چرا جذب تیم نشده است.
فریبا تاکید کرد: فصل پیش هم معتقد بودم که باید به حجازی فرصت داده شود و در حال حاضر هم باید این فرصت را به قلعه نویی داد. بعضی بازیکنان استقلال هنوز آماده نیستند و اگر به آمادگی برسند حتما تیم بهتر می شود.