کاشانی: فکر می ‌کردم با حضور دایی تماشاگران بیشتری بیایند

حبیب کاشانی پس از تساوی یک بر یک مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: ذوب‌آهن از تیم‌های خوب است و این اولین تجربه دایی روی نیمکت پرسپولیس بود. در این مسابقه بر اثر اشتباه گل خوردیم.
 وی افزود: تماشاگران در هر شرایطی از این تیم برد می‌خواهند. پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و امیدوارم از فرصت‌های آینده نهایت استفاده را ببریم.
 سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره احمدرضا عابدزاده که با حضور علی دایی از این تیم کنار گذاشته شد عنوان کرد: عابدزاده برای پرسپولیس زحمت زیادی کشیده و حتی سلامتی خود را گذاشته اما هر سرمربی کادر خودش را می‌خواهد و تشخیص علی دایی این بود که یحیوی مربی گلرها باشد. ما هم وظیفه فراهم کردن خواسته‌های سرمربی را داریم.

 کاشانی درباره تمدید حکم سرپرستی خود در این باشگاه گفت: من خبر تمدید سرپرستی‌ام را از تلویزیون شنیدم. هنوز حکمی به من ندادند اما با خیال راحت کارم را می‌کنم. من خدمتگذار مردم هستم. انتخاب اعضای هیات‌مدیره در اختیار من نیست اما حضور آنها می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.
 سرپرست پرسپولیس در مورد مبلغ قرارداد دایی تصریح کرد: مبلغ دایی چیز خاصی نیست و در هیات فوتبال ثبت شده است این یک موضوع شخصی است.
 وی درباره وضعیت هوارملامحمد عنوان کرد: او فعلا با تیم تمرین می‌کند و به طور حتم از سه‌شنبه در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد اما درباره غیبت‌های او کمیته انضباطی تصمیم گیری می‌کند.

 حبیب کاشانی در پاسخ به این سئوال که کرانچار به هنگام جدایی از پرسپولیس چه میزان از مبلغ قراردادش را دریافت کرده گفت: طبق قراردادی که با کرانچار داشتیم به وی ۵۰ هزار دلار دادیم و قرارداد او فسخ شد.
 وی در خصوص استقبال کم هواداران این تیم برای بازی امروز خاطرنشان کرد: با حضور دایی فکر می‌کردم جمعیت بیشتری به ورزشگاه بیایند. من انتظار دیگری داشتم با این حال نسبت به گذشته استقبال از تیم خوب بود.

فوتبال۳