محصولات دانلودی

کرانچار: پیروزی مقابل مس هدیه بازیکنان به هواداران بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی مقابل مس متعلق به همه مجموعه پرسپولیس است و هدیه بازیکنان به هواداران بود. زلاتکو کرانچار پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل مس کرمان، اظهار داشت: در نیمه اول سازماندهی مناسبی نداشتیم، اما در مجموع به هدفمان رسیدیم. خوشحال هستیم که بعد از مدت‌ها پرسپولیس بازی خوبی ارائه کرد. وی درباره اصرار پرسپولیس در ارسال از جناحین گفت: در نیمه اول ۲ موقعیت گل روی ارسال از جناحین داشتیم که با بی‌دقتی بازیکنان به ثمر نرسید. در ابتدای نیمه دوم مهدی شیری را به زمین آوردیم تا فشار را روی حریف بیشتر کنیم و موقعیت‌های بهتری برای خلیلی و منصوری ایجاد کنیم و به هدفمان رسیدیم. کرنچار ادامه داد: از هواداران تشکر می‌کنم که در این سرما به ورزشگاه آمدند و پرسپولیس را تشویق کردند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. این پیروزی متعلق به همه مجموعه پرسپولیس است و هدیه بازیکنان به هواداران است. وی در مورد تعویض‌های پرسپولیس گفت: بیشتر از ۱۱ بازیکن نمی‌توانیم به زمین مسابقه بفرستیم و با توجه به تیم حریف ترکیب بازیکنان را انتخاب می‌کنم. همه بازیکنان فرصت بازی در طول ۹۰ دقیقه را ندارند و این ۲ بازیکن چون سرعت خوبی داشتند و بر اساس تیم حریف از آنها استفاده کردیم و نتیجه هم گرفتیم. سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنانی که در قالب تیمی ما جا ندارند باید صبور باشند تا به شرایطی برسند تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم. تیم بزرگی مثل پرسپولیس به ۲۵ بازیکن احتیاج دارد. کرانچار ادامه داد:‌ تا پایان فصل ۱۶ بازی باقی مانده و تعدادی بازیکن مصدوم و محروم داریم. باید حوصله به خرج دهند تا در شرایط مناسب از آنها استفاده کنیم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 599
  • ۱۴ آذر ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما