کریمى ۱۰ روز در گچ، ۲ ماه در خانه!بازتاب مصدومیت کریمى در رسانه هاى خارجى
مصدومیت على کریمى ستاره ایرانى بایرن در دقیقه ۶۱ بازى بایرن مونیخ – هامبورگ به نگرانى اصلى برانکو ایوانکوویچ تبدیل شده است. فقط ۱۶ دقیقه از حضور او در زمین مى گذشت که کریمى پایش پیچ خورد و به شدت مصدوم شد.مصدومیت جادوگر نه تنها باعث نگرانى مسؤولان بایرن و برانکو شده است، بلکه مردم هم شدیداً منتظر حضور دوباره کریمى با حداکثر آمادگى در تیم ملى هستند.
شاید این هم از شانس بد برانکو است که ستاره تیمش تنها ۹۵ روز مانده به آغاز مسابقات جام جهانى مصدوم شده است.رویترز: هافبک ایرانى بایرن
۸ هفته دور از فوتبال

شنبه شب على کریمى در شکست خانگى دو بر یک تیمش مقابل هامبورگ فقط ۱۶ دقیقه در میدان حضور داشت و با مصدومیت خود احتمالاً ۶ تا ۸ هفته دور از میادین است.بازیکن خط میانى بایرن نیمه دوم بازى در میدان گل آلود به سبب بارش سنگین برف و زمین لغزنده مصدوم شد که احتمالاً باید تا ۱۰ روز پایش در گچ باشد. علاوه بر مسؤولان بایرن مربیان تیم ملى ایران هم نگران مصدومیت ستاره خود هستند.

پزشک بایرن مونیخ:
پاى على ده روز باید در گچ بماند

بایرن مونیخ، رکورددار قهرمانى در بوندس لیگا باید در شش یا هفت بازى آینده اش بدون على کریمى بازیکن ایرانى خود به میدان برود چرا که این بازیکن خط میانى در جریان بازى روز گذشته برابر هامبورگ به شدت آسیب دید. با توجه به این آسیب دیدگى کریمى هفته ها دور از میدان خواهد بود. به گفته مارکوس هورویک، مدیر روابط عمومى و سخنگوى باشگاه بایرن مونیخ، پاى راست على کریمى دچار آسیب دیدگى شده است. البته این آسیب دیدگى بدون برخورد با بازیکنان حریف به وجود آمد. هورویک این مطالب را بر اساس گزارش تیم پزشکى باشگاه عنوان کرد. کریمى به سبب این مشکل در دقیقه شصت و یکم جاى خود را به مهمت شول داد. اما تنها پس از گذشت ۱۶ دقیقه از ورودش به بازى باید از بازى خارج مى شد چرا که آسیب دیدگى گریبانگیرش شد. به گفته هانس ولفارت، پزشک بایرن پاى کریمى در ده روز آینده باید در گچ بماند و خودش هم شش – هفت هفته دور از میدان.
به این ترتیب او در پایان آوریل یا آغاز مى دوباره مى تواند بازى کند.
عیادت مهدوى کیا
از کریمى در بیمارستان مونیخ
مصدومیت شدید على کریمى در بازى بایرن مونیخ و هامبورگ باعث شد تا مهدى مهدوى کیا پس از اتمام این بازى به دیدن هم بازى خود در تیم ملى ایران برود. پس از مصدومیت کریمى در بازى بایرن و هامبورگ، مهدوى کیا براى آگاهى از وضعیت او به بیمارستان رفت و ساعاتى در کنار کریمى بود.همچنین چند تن از بازیکنان بایرن مونیخ به همراه پزشکان این تیم در کنار کریمى حضور داشتند. گفتنى است هافبک ایرانى بایرن مونیخ با این مصدومیت حدود هشت هفته از میادین فوتبال دور است.

بازتاب مصدومیت کریمى
در سایت گل

سایت goal طى مطلبى به مصدومیت على کریمى ملى پوش ایرانى تیم بایرن مونیخ آلمان پرداخت. goal نوشت: کریمى که در نیمه دوم جانشین سباستین دایسلر شده بود، در دقیقه ۵۸ در یک جدال دشوار به زمین خورد و توسط دو تن از هم تیمى هایش به خارج از زمین منتقل شد. goal در ادامه آورد: معاینات اولیه نشانگر آن بود که کریمى دچار شکستگى استخوان نشده ولى مچ پاى او صدمه دیده است. کریمى ممکن است شش یا هشت هفته از تمرینات دور باشد. سایت goal در پایان با اشاره به حضور على کریمى در تیم ملى ایران و جام جهانى یادآور شد: مصدومیت کریمى یک ضربه سخت براى اهداف ایران در جام جهانى به حساب مى آید زیرا او در سال هاى اخیر نقش مهمى در تیم ملى داشته است.

یوفا: ستاره ایران مصدوم شد
شنبه بایرن مونیخ یکى از تیم هاى حاضر در لیگ قهرمانان اروپا پس از شکست دو بر یک خانگى برابر هامبورگ خبر بدى دریافت کرد. على کریمى مهاجم ایرانى دچار آسیب دیدگى شد که ممکن است او را هفته ها دور از میدان نگه دارد. این مهاجم نیمه دوم وارد میدان شد اما، مجبور شد تنها پس از شانزده دقیقه میدان را ترک کند. هانس ویلهلم مولر – ولفارت پزشک تیم باور دارد لیگامنت پاى راست کریمى آسیب دیده است. او هشت هفته دور از میدان خواهد بود و دیدار برگشت بایرن مونیخ در مرحله شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا برابر میلان در ایتالیا را از دست داد.

سایت بایرن مونیخ:
کریمى بدشانس بود

مصدومیت على کریمى در بازى مقابل هامبورگ در سایت رسمى باشگاه بایرن بازتاب داشت. سایت رسمى باشگاه بایرن مونیخ پس از بازى این تیم مقابل هامبورگ با اشاره به مصدومیت على کریمى ملى پوش ایرانى بایرن نوشت: کریمى بدشانس بود و به دنبال یک جدال سخت در دقیقه ۶۱ بازى با آسیب دیدگى از زمین بیرون رفت و شول جانشین او شد. على کریمى در دقیقه ۴۶ نیمه دوم بازى مقابل هامبورگ به جاى دایسلر وارد زمین شد ولى پانزده دقیقه بعد به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پاى راست، جایش را به مهمت شول داد.
سایت رسمى بایرن: قرارداد
کریمى به طور خودکار تمدید شد

ایران ورزشى – سایت رسمى باشگاه بایرن مونیخ از تمدید خودکار قرارداد کریمى با بایرن خبر داد. سایت بایرن نوشت: کریمى بیست و پنج بازى با پیراهن بایرن انجام داده است. بیست بازى در بوندس لیگا، سه بازى در لیگ قهرمانان اروپا و دو بازى در جام حذفى آلمان. بدین ترتیب و با توجه به رضایت مسؤولان باشگاه از کریمى قرارداد او به طور خودکار تمدید مى شود.

برانکو نگران
مصدومیت جادوگر
على کریمى هافبک ایرانى بایرن مونیخ در بازى شنبه شب این تیم مقابل هامبورگ به شدت آسیب دید و این موضوع باعث نگرانى فوتبالدوستان ایرانى شده است.ابوالفضل جلالى مدیر برنامه هاى کریمى شب گذشته همراه این بازیکن در بیمارستان بود. او در مورد وضعیت کریمى گفت: این بازیکن از ناحیه قوزک پاى راست دچار آسیب دیدگى شده و تا چند هفته قادر به همراهى بایرن مونیخ نیست. پزشکان در چند نوبت از پاى مصدوم کریمى عکس گرفتند ولى خوشبختانه اثرى از شکستگى وجود ندارد، مى توان امیدوار بود که کریمى تا چند هفته آینده شرایط آرمانى را به دست آورد.
مدیر برنامه هاى کریمى خبر از حضور برانکو در ورزشگاه الیانس آره نا داد و گفت: پس از مصدومیت کریمى در بازى شنبه شب برانکو ایوانکوویچ بسیار نگران است، در حالى که فقط سه ماه تا آغاز جام جهانى فرصت داریم.

دکتر خانلرى:
با پزشک بایرن صحبت مى کنم
مصدومیت على کریمى و دورى شش تا هشت هفته اى او از میادین فوتبال باعث نگرانى فراوانى در جامعه فوتبال ایران شده است.در حالى که تنها شانزده دقیقه از حضور شماره هشت بایرن مونیخ در دیدار برابر هامبورگ مى گذشت، زمین گل آلوده آلیانس آره نا، کریمى را مصدوم کرد و این خبرى بد براى تمام ایرانیان بود.
دکتر پرهام خانلرى – پزشک تیم ملى فوتبال کشورمان که براى حضور در اجلاس دوسلدورف به آلمان سفر کرده است درباره وضعیت على کریمى گفت: در دیدار ایران برابر کاستاریکا، على درد خفیفى در یکى از عضلات بغل پایش داشت اما، مسأله نگران کننده اى نبود. اگر او در بازى برابر هامبورگ هم از این ناحیه مصدوم شده باشد، فکر کنم که زودتر از هشت هفته بتواند تمرینات جدى خود را شروع کند هر چند که هنوز اطلاع دقیقى از وضعیت آسیب دیدگى اش ندارم. پزشک بایرن مونیخ در جلسه اى که قرار است در دوسلدورف برگزار شود حضور دارد. حتماً با او درباره میزان آسیب دیدگى کریمى گفت وگو خواهم کرد.

مصدومیت کریمى سفر پروفسور
به ایتالیا را لغو کرد

برانکو ایوانکوویچ سرمربى تیم ملى ایران قرار بود براى تماشاى دیدار بایرن مونیخ و آث میلان از سرى رقابت هاى لیگ قهرمانان اروپا به ایتالیا برود ولى با توجه به مصدومیت على کریمى سفر برانکو به ایتالیا لغو شد.
با توجه به اینکه احتمال مى رفت که کریمى در دیدار بایرن مونیخ و آث میلان فرصت بازى کردن پیدا کند، به همین دلیل برانکو قصد داشت براى دیدن این مسابقه به ایتالیا برود.
با مصدومیتى که کریمى دچار آن شد، این بازیکن شانس حضور در بازى بایرن مونیخ و آث میلان را از دست داد تا ایوانکوویچ هم سفر خود به ایتالیا را لغو کند.