محصولات دانلودی

کشته‌شدن ۱۰ تن تنها در ۲ تصادف رانندگی طی دو روز گذشته


 
images/20070326/crash.jpg
 
ایسنا: رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راه نیروی انتظامی با بیان این که علت ۶۵ درصد تصادفات جاده‌ای در نوروز ۸۶ خواب آلودگی و خستگی رانندگان است از کشته شدن ۱۰ و مجروح شدن ۵ نفر تنها در ۳ حادثه طی دو روز گذشته خبر داد.
سرهنگ حسین علیشاهی با بیان این که هم‌ا‌کنون در محورهای چالوس ـ مازندران و هراز ترافیک به طور مقطعی نیمه ‌سنگین و روان است ، گفت: همچنین تردد در محور فیروزکوه نیز به صورت عادی انجام می‌شود.
وی افزود: همچنین محورهای شیراز ـ اصفهان ، خراسان رضوی و خراسان شمالی از بار نیمه‌سنگین ترافیکی برخوردار است.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راه نیروی انتظامی تأکید کرد: سرعت بالا ، سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ از دیگر دلایل وقوع سوانح رانندگی بوده است.
وی رعایت سرعت مطمئنه را از عوامل کاهش تصادفات رانندگی بیان کرد و گفت: سرعت مطمئنه ، سرعتی است پایین‌تر از حد مجاز تعیین شده باشد و این در حالیست که اصولا رانندگان در این زمینه به تشخیص خود عمل می‌کنند.


برخورد تریلی با پیکان ۵ کشته بر جای گذاشت


سرهنگ علیشاهی در ادامه به وقوع یک حادثه رانندگی در محور شیراز ـ یاسوج اشاره کرد و توضیح داد: ساعت ۴:۴۵ بامداد امروز ، یک دستگاه خودرو پیکان بدلیل تجاوز به چپ با یک دستگاه تریلی ولوو برخورد کرد و بدنبال آن ۵ سرنشین خودرو پیکان بدلیل شدت ضربه وارده ، جان خود را از دست دادند.
به گفته ، رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راه نیروی انتظامی در این حادثه یک تن نیز مجروح و با حضور نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.


تجاوز به چپ خودروی پراید ، مرگ ۵ سرنشین آن را رقم زد


سرهنگ علیشاهی همچنین در تشریح حادثه‌ای دیگر اظهار کرد: ساعت ۳ بامداد روز گذشته ، ۵ فروردین جاری ، یک دستگاه خوردو پراید در محور هراز در حرکت بود که ناگهان بر اثر تجاوز به چپ ، با یک دستگاه خودرو کمپرسی که از مسیر مقابل حرکت می‌کرد ، برخورد کرد.
وی افزود: بر اثر این حادثه تمامی ۵ سرنشین خودروی پراید کشته شدند.


واژگونی اتوبوس ، ۴ مجروح بر جای گذاشت


رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راه ناجا همچنین از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رشت ـ مشهد خبر داد و گفت: این حادثه ساعت ۵:۳۰ امروز در گردنه «جوزک» واقع در حوزه استحفاظی «کمندید» رخ داد و طی آن ۴ مسافر اتوبوس شامل یک زن و ۳ مرد مجروح به درمانگاه «آشخانه» منتقل شدند.
وی تصریح کرد: این حادثه به علت سرعت زیاد، لغزنده بودن جاده و منحرف شدن اتوبوس به سمت راست در پیچ جاده، رخ داد.


تنها ۱۰ درصد رانندگان متخلف هستند


سرهنگ علیشاهی در پایان با بیان این که ۹۰ درصد از رانندگان قانونمند بوده و تنها ۱۰ درصد آنها متخلف هستند ، تأکید کرد: از این بین یک تا ۲ درصد رانندگان متخلف ، دچار سانحه شده و جان خود و دیگر شهروندان را به مخاطره می‌اندازند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 17
  • ۰۶ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما