محصولات دانلودی

«کلاه پهلوی» حداقل یک سال دیگر کار دارد
ضیاءالدین دری: «کلاه پهلوی» حداقل یک سال دیگر کار دارد


خبرگزاری فارس: ضیاءالدین دری، کارگردان سینما و تلویزیون درباره سریال «کلاه پهلوی» گفت: طبق برآوردهای انجام شده این سریال یک سال و ۸ ماه فیلمبرداری دارد که تا به حال فقط هفت ماه از آن انجام شده است.


دری در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: تا به حال در لوکیشن‌های خانه جوانشیر، خانه موید، بازار سامان قدیم، کانون بانوان، خانه صمصام، مزون بلانش و خانه بلانش فیلمبرداری انجام شده و اکنون گروه دکور مشغول ساخت دکور شهر جدید سامان در شهرک غزالی و قلعه صمصام درباغی در نیاوران هستند.
دری در ادامه افزود: تلاش بر این است که تا یک هفته آینده کار ساخت دکور خانه صمصام و چیدن وسایل در آن به اتمام برسد ؛ بعد از آن یک ماه الی ۴۰ روز در این محل با بازی داریوش فرهنگ در نقش صمصام فیلمبرداری داریم.
ضیاءالدین دری که امسال با فیلم «من و دیورا» در بخش مهمان جشنواره فجر حضور دارد در مورد این فیلم نیز به خبرنگار فارس گفت: این فیلم خاصی است که حدود دو سال قبل با مضمون تروریسم ساخته شد و کل آن به زبان انگلیسی است و بازیگرانش یک خانم آمریکایی و آقایی به نام کامشاد کوشان هستند که هر دو نابازیگرند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 17
  • ۱۲ بهمن ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما