«کلاه پهلوی» در انتظار گردهم‌آمدن دوباره بازیگران

«کلاه پهلوی» در انتظار گردهم‌آمدن دوباره بازیگران


خبرگزاری فارس: بازنویسی باقیمانده فیلمنامه سریال «کلاه پهلوی» به پایان رسیده و «ضیاالدین دری» در انتظار جمع شدن دوباره بازیگران برای آغاز مجدد کار است.


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تصویربرداری سریال «کلاه پهلوی» مدتی است که به دلیل بازنویسی دوباره فیلمنامه متوقف شده است که با پایان بازنویسی، کار تصویربرداری دوباره آغاز خواهد شد.
بنابراین گزارش، بازیگران سریال «کلاه پهلوی»َ، در وقفه‌ چندماهه که ایجاد شده، پراکنده شده‌اند و آغاز دوباره تصویربرداری که به زودی شروع خواهد شد مستلزم گردهمایی دوباره این بازیگران است.
سریال «کلاه پهلوی» به تهیه کنندگی «محمدرضا تخت‌کشیان» در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تهیه می‌شود و در صورت فراهم شدن شرایط، برای پخش در سال ۸۸ آماده خواهد شد.
داستان جوانی به نام«فرخ» است که پس از ادامه تحصیل در فرانسه به ایران می‌آید و در شهری کوچک فرماندار می‌شود. در همین زمان فرمان کشف حجاب از سوی رضاخان صادر می‌شود و او موظف به اجرای این فرمان است اما…
سریال کلاه پهلوی از پروژه‌های عظیم و تاریخی شبکه اول سیماست و بازیگرانی چون «داریوش کاردان»، «داریوش فرهنگ»، «کاظم افرندنیا»،«شقایق فراهانی»، «امین حیایی»، «امیرعلی دانایی»، «صالح میرزا آقایی»، «رضا فیاضی»، «جمشید شاه محمدی»، «ماه چهره خلیلی»، «بهاره افشار»، «گوهر خیراندیش»، «نگین محسنی»و «آناهیتا همتی» در آن بازی کرده‌اند.
ضیاءالدین دری آخرین بار با سریال کیف انگلیسی به شبکه اول سیما آمده است.