محصولات دانلودی

کودکی که ۲۴ عمل جراجی کرده تا مردم او را قبول کنند


 
images/20070409/omar.jpg
 
جام جم آنلاین: یک کودک ۱۱ ساله فلسطینی تاکنون بیست عمل جراحی زیبایی چهره انجام داده تا کودکان همسن و سالش با او بازی کنند.
به گزارش پایگاه اینترنتی العربیه، روند جراحی صورت عمر از پنج سالگی آغاز شده و به گفته پدرش او به طور میانگین هر شش ماه یک بار، یک عمل را پشت سر گذاشته است.
این کودک در نه سالگی بینایی اش را از دست داد و کودکان هم سن و سالش با دیدن او فرار می کنند.
عزمی غزال، پدر عمر گفت: به دلیل این که کودکان از او می ترسند ناچار شدیم برایش کلاس خصوصی بگیریم تا تحصیلاتش را ادامه دهد و در حال حاضر در درس ریاضی به صورت شگفت آوری پیشرفت کرده است.
این کودک فلسطینی که در دمام زندگی می کند، در حال حاضر در انتظار چهار عمل جراحی دیگر است تا تعداد جراحی های او به ۲۴ برسد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما